Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Lukáš Bobál
Slavia Fatra Napajedla
1
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
41
Jakub Bureš
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
50
Jakub Cápík
TJ Bystřice pod Hostýnem
9
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Michal Esender
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
28
Jan Fiala
Sokol II.Prostějov
24
Dominik Fojtík
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
2
Martin Hacura
Sokol II.Prostějov
7
Jaroslav Havlík
Sokol HC Přerov
4
Adam Hobza
Sokol HC Přerov
4
Jakub Horáček
TJ Šumperk
1
Jan Horák
Sokol HC Přerov
1
Jaromír Horký
Sokol HC Přerov
40
David Hošek
Sokol HC Přerov
28
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
61
Viktor Hřib
Slavia Fatra Napajedla
30
Tomáš Hubík
TJ Bystřice pod Hostýnem
13
Jiří Chadim
TJ Bystřice pod Hostýnem
18
Jaroslav Chytil
Sokol HC Přerov
13
Tomáš Janků
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
47
Dominik Jílek
Sokol II.Prostějov
8
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
16
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
27
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
87
Michal Koukal
Slavia Fatra Napajedla
13
Vladimír Krajíček
Sokol II.Prostějov
22
Dominik Kranich
TJ Šumperk
47
David Kühr
Slavia Fatra Napajedla
25
Jiří Kunz
Slavia Fatra Napajedla
6
Jan Kuzma
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
5
Lukáš Lang
TJ Bystřice pod Hostýnem
23
Ondřej Liška
TJ Bystřice pod Hostýnem
7
Filip Lorenc
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
10
Martin Matyska
TJ Bystřice pod Hostýnem
2
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
40
Daniel Michalík
Slavia Fatra Napajedla
16
Jan Michalík
Sokol HC Přerov
4
Ondřej Motlíček
TJ Šumperk
12
Tomáš Nesvadba
Sokol II.Prostějov
13
Další
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
video
online
Šumperk - Uherské Hradiště
10 : 21
video
online
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
9
0
1
249 : 163
18
2
Napajedla
10
8
0
2
268 : 175
16
3
Sokol HC Přerov
10
5
1
4
198 : 195
11
4
Uherské Hradiště
10
5
0
5
206 : 195
10
5
Bystřice p.H.
10
2
1
7
164 : 214
5
6
Šumperk
10
0
0
10
128 : 271
0
Tabulka střelců
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
87
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
61
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
9
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
22
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
20
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.