Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Hrdina
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
153
Starty
2.liga mladších dorostenců M
20.05. [AL132]
Napajedla - STM Olomouc
22 : 24
4 branek
06.05. [AL119]
Napajedla - DTJ Polanka
23 : 31
2 branek
28.04. [AL111]
Brno - Napajedla
41 : 12
1 branek
22.04. [AL106]
Napajedla - HK Ivančice
27 : 33
4 branek
15.04. [AL100]
Sokol Telnice - Napajedla
30 : 31
3 branek
24.03. [AL093]
Napajedla - Rožnov
23 : 40
4 branek
17.03. [AL089]
Velké Meziříčí - Napajedla
37 : 22
3 branek
11.03. [AL080]
Napajedla - Prostějov
30 : 25
5 branek
03.03. [AL078]
Zlín - Napajedla
32 : 19
0 branek
25.02. [AL067]
V. Bystřice - Napajedla
17 : 28
4 branek
11.12. [AL066]
STM Olomouc - Napajedla
38 : 14
2 branek
04.12. [AL056]
Napajedla - Maloměřice
29 : 28
5 branek
27.11. [AL053]
DTJ Polanka - Napajedla
35 : 12
2 branek
19.11. [AL045]
Napajedla - Brno
18 : 41
1 branek
29.10. [AL034]
Napajedla - Sokol Telnice
36 : 43
8 branek
22.10. [AL027]
Rožnov - Napajedla
47 : 20
3 branek
02.10. [AL012]
Napajedla - Zlín
24 : 23
0 branek
SL starší žáci - skupina II.
27.05. [ON027]
Napajedla - Bystřice p.H.
30 : 13
0 branek
19.05. [ON023]
Šumperk - Napajedla
14 : 38
6 branek
07.05. [ON020]
Napajedla - Uherské Hradiště
30 : 19
8 branek
05.05. [ON018]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 19
4 branek
29.04. [ON013]
Napajedla - Sokol HC Přerov
20 : 21
11 branek
21.04. [ON012]
Bystřice p.H. - Napajedla
15 : 25
5 branek
15.04. [ON008]
Napajedla - Šumperk
29 : 12
12 branek
01.04. [ON005]
Uherské Hradiště - Napajedla
18 : 27
7 branek
24.03. [ON003]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
26 : 19
8 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
13.11. [OC030]
Napajedla - Bystřice p.H.
37 : 21
8 branek
06.11. [OC026]
Zlín - Napajedla
26 : 21
5 branek
23.10. [OC021]
Hranice - Napajedla
25 : 15
6 branek
16.10. [OC016]
Luhačovice - Napajedla
35 : 16
5 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.