Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Hobza
Sokol HC Přerov
4
Adam Novák
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
4
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
32
Daniel Michalík
Slavia Fatra Napajedla
16
David Kühr
Slavia Fatra Napajedla
25
David Hošek
Sokol HC Přerov
28
Dominik Fojtík
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
2
Dominik Jílek
Sokol II.Prostějov
8
Dominik Kranich
TJ Šumperk
47
Filip Lorenc
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
10
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
27
Jakub Horáček
TJ Šumperk
1
Jakub Sonnevend
Sokol II.Prostějov
3
Jakub Cápík
TJ Bystřice pod Hostýnem
9
Jakub Větříšek
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
17
Jakub Škůrek
TJ Šumperk
30
Jakub Bureš
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
50
Jan Horák
Sokol HC Přerov
1
Jan Michalík
Sokol HC Přerov
4
Jan Kuzma
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
5
Jan Šimek
TJ Bystřice pod Hostýnem
8
Jan Rozumek
Slavia Fatra Napajedla
12
Jan Fiala
Sokol II.Prostějov
24
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Jaromír Horký
Sokol HC Přerov
40
Jaroslav Havlík
Sokol HC Přerov
4
Jaroslav Chytil
Sokol HC Přerov
13
Jiří Kunz
Slavia Fatra Napajedla
6
Jiří Chadim
TJ Bystřice pod Hostýnem
18
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
40
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
41
Libor Výmola
Sokol II.Prostějov
11
Lukáš Bobál
Slavia Fatra Napajedla
1
Lukáš Lang
TJ Bystřice pod Hostýnem
23
Marek Vychopeň
TJ Šumperk
13
Marek Sedlařík
Sokol II.Prostějov
27
Martin Matyska
TJ Bystřice pod Hostýnem
2
Martin Šmíd
TJ Šumperk
6
Martin Hacura
Sokol II.Prostějov
7
Martin Popelka
Sokol II.Prostějov
18
Další
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
video
online
Šumperk - Uherské Hradiště
10 : 21
video
online
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
9
0
1
249 : 163
18
2
Napajedla
10
8
0
2
268 : 175
16
3
Sokol HC Přerov
10
5
1
4
198 : 195
11
4
Uherské Hradiště
10
5
0
5
206 : 195
10
5
Bystřice p.H.
10
2
1
7
164 : 214
5
6
Šumperk
10
0
0
10
128 : 271
0
Tabulka střelců
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
87
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
61
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
9
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
22
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
20
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.