Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Radka Blažková
Post
Mateřský klub
HK Hodonín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
5
Starty
Jihomoravská liga ml. žákyň
03.06. [LJ048]
Ivančice - Hodonín
23 : 5
0 branek
03.06. [LJ042]
Měnín - Hodonín
12 : 15
0 branek
26.05. [LJ057]
Hodonín - Měnín
25 : 15
1 branek
19.05. [LJ038]
Bohunice - Hodonín
7 : 21
0 branek
28.04. [LJ035]
Třebíč - Hodonín
13 : 16
0 branek
28.04. [LJ050]
Hodonín - Třebíč
19 : 10
0 branek
18.03. [LJ033]
Hodonín - Ivančice
19 : 17
0 branek
17.03. [LJ053]
Hodonín - Bohunice
16 : 7
0 branek
17.11. [LJ005]
Třebíč - Hodonín
10 : 7
0 branek
17.11. [LJ020]
Hodonín - Třebíč
13 : 8
0 branek
08.10. [LJ003]
Hodonín - Ivančice
17 : 10
1 branek
10.09. [LJ008]
Hodonín - Bohunice
5 : 6
0 branek
SL starší žačky- skupina II
12.05. [OT010]
SKH Velká n.V. - Hodonín
12 : 16
0 branek
SL mladší žačky - skupina I.
02.06. [OY030]
V. Bystřice - Hodonín
10 : 11
0 branek
31.05. [OY025]
Hodonín - Zlín "A"
16 : 15
0 branek
12.05. [OY020]
Velká n.V. - Hodonín
14 : 15
0 branek
05.05. [OY017]
Hodonín - Zora Olomouc
20 : 11
1 branek
01.05. [OY005]
Hodonín - Velká n.V.
19 : 14
0 branek
28.04. [OY015]
Hodonín - V. Bystřice
19 : 8
0 branek
15.04. [OY009]
Veselí n.M. - Hodonín
8 : 11
0 branek
24.03. [OY002]
Zora Olomouc - Hodonín
8 : 16
0 branek
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
12.11. [OE028]
SKH Velká n.V. - Hodonín
12 : 16
0 branek
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
12.11. [OK028]
Velká n.V. - Hodonín
8 : 15
0 branek
05.11. [OK025]
Kunovice - Hodonín
5 : 16
0 branek
29.10. [OK022]
Hodonín - Zlín "B"
12 : 3
0 branek
08.10. [OK013]
Hodonín - Velká n.V.
8 : 29
1 branek
01.10. [OK010]
Hodonín - Kunovice
10 : 9
1 branek
10.09. [OK001]
Hodonín - Veselí n.M.
6 : 15
0 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Horka nad Moravou
15 : 10
video
online
STM Olomouc - Házená Uničov
16 : 19
video
online
UP HSC Olomouc - Litovel
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená Uničov
10
10
0
0
182 : 89
20
2
STM Olomouc
10
7
1
2
156 : 119
15
3
Žeravice
10
4
1
5
139 : 146
9
4
UP HSC Olomouc
10
3
0
7
115 : 185
6
5
Litovel
10
3
0
7
129 : 169
6
6
Horka nad Moravou
10
2
0
8
132 : 145
4
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
67
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
58
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hromada
SK Žeravice
5
Petr Štancl
Sokol Horka nad Moravou
4
Tomáš Kršek
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
12
Jiří Štencl
Tatran Litovel
10
Tomáš Hofírek
TJ STM Olomouc
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.