Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Petr Štancl
Post
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
46
Starty
SL mladší žáci - skupina III.
02.06. [OX029]
Horka nad Moravou - Litovel
16 : 9
0 branek
26.05. [OX027]
Hranice - Horka nad Moravou
15 : 16
1 branek
19.05. [OX039]
STM Olomouc B - Horka nad Moravou
14 : 22
1 branek
19.05. [OX022]
Žeravice B - Horka nad Moravou
12 : 25
3 branek
13.05. [OX021]
Horka nad Moravou - Velká Bystřice B
28 : 18
3 branek
05.05. [OX017]
U.Hradiště - Horka nad Moravou
20 : 12
2 branek
28.04. [OX014]
Litovel - Horka nad Moravou
17 : 14
0 branek
22.04. [OX012]
Horka nad Moravou - Hranice
28 : 12
2 branek
15.04. [OX007]
Horka nad Moravou - Žeravice B
18 : 8
2 branek
15.04. [OX033]
Horka nad Moravou - STM Olomouc B
21 : 5
2 branek
31.03. [OX006]
Velká Bystřice B - Horka nad Moravou
16 : 25
1 branek
25.03. [OX002]
Horka nad Moravou - U.Hradiště
20 : 18
4 branek
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
12.11. [OF029]
Žeravice - Horka nad Moravou
15 : 10
5 branek
05.11. [OF026]
STM Olomouc - Horka nad Moravou
15 : 9
3 branek
30.10. [OF024]
Házená Uničov - Horka nad Moravou
15 : 11
2 branek
23.10. [OF019]
Horka nad Moravou - UP HSC Olomouc
18 : 3
1 branek
16.10. [OF018]
Horka nad Moravou - Litovel
21 : 11
6 branek
09.10. [OF014]
Horka nad Moravou - Žeravice
17 : 19
0 branek
02.10. [OF011]
Horka nad Moravou - STM Olomouc
15 : 17
6 branek
25.09. [OF009]
Horka nad Moravou - Házená Uničov
10 : 19
2 branek
18.09. [OF004]
UP HSC Olomouc - Horka nad Moravou
15 : 10
0 branek
10.09. [OF003]
Litovel - Horka nad Moravou
16 : 11
0 branek
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.