Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Adéla Kobzáňová
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
21
Starty
Žákovská liga starších žaček
03.03. [AZ094]
Zlín "A" - Háje
20 : 19
0 branek
03.03. [AZ091]
H. Brod - Zlín "A"
17 : 11
1 branek
03.03. [AZ087]
Slavia - Zlín "A"
14 : 10
0 branek
03.03. [AZ084]
Písek - Zlín "A"
11 : 10
0 branek
03.03. [AZ082]
Zlín "A" - HC Plzeň "A"
9 : 9
0 branek
22.01. [AZ039]
Karviná - Zlín "A"
14 : 23
0 branek
22.01. [AZ036]
Zlín "A" - HC Plzeň "A"
18 : 18
0 branek
22.01. [AZ033]
H. Brod - Zlín "A"
12 : 19
2 branek
22.01. [AZ031]
Zlín "A" - Bohunice A
16 : 10
0 branek
SL starší žačky - skupina I.
03.06. [OS030]
Zlín "A" - Zora Olomouc
19 : 17
1 branek
01.06. [OS026]
Veselí n.M. - Zlín "A"
25 : 17
0 branek
20.05. [OS023]
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
19 : 21
3 branek
12.05. [OS021]
Holečkova - Zlín "A"
24 : 18
4 branek
05.05. [OS016]
Zlín "B" - Zlín "A"
33 : 20
1 branek
28.04. [OS015]
Zora Olomouc - Zlín "A"
18 : 17
0 branek
22.04. [OS011]
Zlín "A" - Veselí n.M.
17 : 21
1 branek
01.04. [OS006]
Zlín "A" - Holečkova
22 : 22
0 branek
28.03. [OS001]
Zlín "A" - Zlín "B"
15 : 21
3 branek
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
13.11. [OD028]
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
22 : 21
0 branek
06.11. [OD027]
Zlín "A" - Žeravice
26 : 22
0 branek
29.10. [OD023]
Holečkova - Zlín "A"
13 : 27
0 branek
22.10. [OD020]
Zlín "A" - DHK Litovel
43 : 11
0 branek
09.10. [OD013]
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
18 : 18
0 branek
01.10. [OD012]
Žeravice - Zlín "A"
23 : 29
0 branek
24.09. [OD008]
Zlín "A" - Holečkova
23 : 20
1 branek
18.09. [OD005]
DHK Litovel - Zlín "A"
13 : 27
4 branek
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Horka nad Moravou
15 : 10
video
online
STM Olomouc - Házená Uničov
16 : 19
video
online
UP HSC Olomouc - Litovel
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená Uničov
10
10
0
0
182 : 89
20
2
STM Olomouc
10
7
1
2
156 : 119
15
3
Žeravice
10
4
1
5
139 : 146
9
4
UP HSC Olomouc
10
3
0
7
115 : 185
6
5
Litovel
10
3
0
7
129 : 169
6
6
Horka nad Moravou
10
2
0
8
132 : 145
4
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
67
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
58
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hromada
SK Žeravice
5
Petr Štancl
Sokol Horka nad Moravou
4
Tomáš Kršek
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
12
Jiří Štencl
Tatran Litovel
10
Tomáš Hofírek
TJ STM Olomouc
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.