Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Marcela Šafranová
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
8
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.04. [AZ125]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
0 branek
14.04. [AZ123]
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
0 branek
14.04. [AZ122]
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
0 branek
24.03. [AZ113]
Zlín "B" - Zora Olomouc
16 : 16
0 branek
24.03. [AZ110]
Zora Olomouc - Slavia
12 : 18
0 branek
24.03. [AZ107]
HC Plzeň "A" - Zora Olomouc
13 : 15
0 branek
24.03. [AZ105]
Zora Olomouc - Háje
15 : 18
0 branek
03.03. [AZ079]
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
10 : 17
0 branek
03.03. [AZ076]
J.Hradec - Zora Olomouc
11 : 18
0 branek
03.03. [AZ072]
Kobylisy II - Zora Olomouc
18 : 20
0 branek
03.03. [AZ069]
DHC-SVŠ Plzeň - Zora Olomouc
15 : 8
0 branek
03.03. [AZ067]
Zora Olomouc - Zlín "B"
8 : 9
0 branek
12.02. [AZ045]
Písek - Zora Olomouc
16 : 20
0 branek
12.02. [AZ043]
Zora Olomouc - Karviná
25 : 18
0 branek
12.02. [AZ042]
Zora Olomouc - Zlín "B"
17 : 13
0 branek
22.01. [AZ010]
Zora Olomouc - Tachov
15 : 14
0 branek
22.01. [AZ008]
Slavia - Zora Olomouc
16 : 17
1 branek
22.01. [AZ005]
J.Hradec - Zora Olomouc
18 : 21
0 branek
22.01. [AZ003]
Zora Olomouc - SK Opava
31 : 8
0 branek
SL starší žačky - skupina I.
02.06. [OS029]
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
0 branek
20.05. [OS022]
Zlín "B" - Holečkova
18 : 14
0 branek
12.05. [OS021]
Holečkova - Zlín "A"
24 : 18
2 branek
07.05. [OS012]
Holečkova - DHK Uherské Hradiště
16 : 17
0 branek
06.05. [OS027]
DHK Uherské Hradiště - Holečkova
22 : 21
0 branek
30.04. [OS017]
Zora Olomouc - Holečkova
17 : 18
1 branek
29.04. [OS014]
Veselí n.M. - Holečkova
20 : 18
0 branek
16.04. [OS007]
Holečkova - Zlín "B"
18 : 19
1 branek
02.04. [OS002]
Holečkova - Zora Olomouc
23 : 19
0 branek
01.04. [OS006]
Zlín "A" - Holečkova
22 : 22
0 branek
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
12.11. [OE029]
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 22
1 branek
Další
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
video
online
Šumperk - Uherské Hradiště
10 : 21
video
online
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
9
0
1
249 : 163
18
2
Napajedla
10
8
0
2
268 : 175
16
3
Sokol HC Přerov
10
5
1
4
198 : 195
11
4
Uherské Hradiště
10
5
0
5
206 : 195
10
5
Bystřice p.H.
10
2
1
7
164 : 214
5
6
Šumperk
10
0
0
10
128 : 271
0
Tabulka střelců
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
87
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
61
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
9
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
22
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
20
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.