Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Lukáš Caudr
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
74
Starty
SL mladší žáci - skupina III.
02.06. [OX030]
Velká Bystřice B - U.Hradiště
16 : 20
2 branek
26.05. [OX040]
U.Hradiště - STM Olomouc B
25 : 10
5 branek
26.05. [OX025]
U.Hradiště - Žeravice B
23 : 10
3 branek
19.05. [OX024]
U.Hradiště - Litovel
22 : 21
3 branek
06.05. [OX020]
Hranice - U.Hradiště
14 : 8
4 branek
05.05. [OX017]
U.Hradiště - Horka nad Moravou
20 : 12
3 branek
28.04. [OX015]
U.Hradiště - Velká Bystřice B
25 : 23
7 branek
21.04. [OX010]
Žeravice B - U.Hradiště
11 : 22
4 branek
21.04. [OX034]
STM Olomouc B - U.Hradiště
8 : 17
7 branek
14.04. [OX009]
Litovel - U.Hradiště
15 : 14
3 branek
01.04. [OX005]
U.Hradiště - Hranice
19 : 13
6 branek
25.03. [OX002]
Horka nad Moravou - U.Hradiště
20 : 18
7 branek
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
17.11. [OH028]
Luhačovice - U.Hradiště
23 : 10
1 branek
05.11. [OH027]
U.Hradiště - Hranice
14 : 10
5 branek
22.10. [OH020]
U.Hradiště - Bystřice pod Hostýnem
10 : 13
1 branek
16.10. [OH018]
Zlín "A" - U.Hradiště
26 : 5
2 branek
09.10. [OH023]
Napajedla - U.Hradiště
22 : 12
2 branek
08.10. [OH013]
U.Hradiště - Luhačovice
11 : 27
5 branek
02.10. [OH012]
Hranice - U.Hradiště
14 : 15
0 branek
24.09. [OH008]
U.Hradiště - Napajedla
13 : 17
3 branek
18.09. [OH005]
Bystřice pod Hostýnem - U.Hradiště
16 : 10
1 branek
10.09. [OH003]
U.Hradiště - Zlín "A"
3 : 12
0 branek
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Horka nad Moravou
15 : 10
video
online
STM Olomouc - Házená Uničov
16 : 19
video
online
UP HSC Olomouc - Litovel
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená Uničov
10
10
0
0
182 : 89
20
2
STM Olomouc
10
7
1
2
156 : 119
15
3
Žeravice
10
4
1
5
139 : 146
9
4
UP HSC Olomouc
10
3
0
7
115 : 185
6
5
Litovel
10
3
0
7
129 : 169
6
6
Horka nad Moravou
10
2
0
8
132 : 145
4
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
67
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
58
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hromada
SK Žeravice
5
Petr Štancl
Sokol Horka nad Moravou
4
Tomáš Kršek
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
12
Jiří Štencl
Tatran Litovel
10
Tomáš Hofírek
TJ STM Olomouc
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.