Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Večeřa
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
7
Starty
SL mladší žáci - skupina III.
02.06. [OX030]
Velká Bystřice B - U.Hradiště
16 : 20
1 branek
26.05. [OX040]
U.Hradiště - STM Olomouc B
25 : 10
1 branek
26.05. [OX025]
U.Hradiště - Žeravice B
23 : 10
1 branek
19.05. [OX024]
U.Hradiště - Litovel
22 : 21
0 branek
06.05. [OX020]
Hranice - U.Hradiště
14 : 8
1 branek
05.05. [OX017]
U.Hradiště - Horka nad Moravou
20 : 12
0 branek
28.04. [OX015]
U.Hradiště - Velká Bystřice B
25 : 23
1 branek
21.04. [OX010]
Žeravice B - U.Hradiště
11 : 22
0 branek
21.04. [OX034]
STM Olomouc B - U.Hradiště
8 : 17
0 branek
14.04. [OX009]
Litovel - U.Hradiště
15 : 14
0 branek
01.04. [OX005]
U.Hradiště - Hranice
19 : 13
0 branek
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
17.11. [OH028]
Luhačovice - U.Hradiště
23 : 10
0 branek
05.11. [OH027]
U.Hradiště - Hranice
14 : 10
0 branek
22.10. [OH020]
U.Hradiště - Bystřice pod Hostýnem
10 : 13
0 branek
16.10. [OH018]
Zlín "A" - U.Hradiště
26 : 5
0 branek
09.10. [OH023]
Napajedla - U.Hradiště
22 : 12
1 branek
08.10. [OH013]
U.Hradiště - Luhačovice
11 : 27
0 branek
02.10. [OH012]
Hranice - U.Hradiště
14 : 15
0 branek
24.09. [OH008]
U.Hradiště - Napajedla
13 : 17
1 branek
18.09. [OH005]
Bystřice pod Hostýnem - U.Hradiště
16 : 10
0 branek
10.09. [OH003]
U.Hradiště - Zlín "A"
3 : 12
0 branek
Předchozí kola
jarní část - odvety - 12. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - U.Hradiště
16 : 20
video
online
Žeravice B - Hranice
5 : 34
video
online
Horka nad Moravou - Litovel
16 : 9
video
online
STM Olomouc B - Žeravice B
0 : 10 k.
video
online
STM Olomouc B - Hranice
0 : 10 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Horka nad Moravou
12
10
0
2
245 : 164
20
2
U.Hradiště
12
9
0
3
233 : 173
18
3
Litovel
12
7
0
5
195 : 176
14
4
Hranice
12
7
1
4
221 : 176
13
5
Velká Bystřice B
12
5
1
6
237 : 211
11
6
Žeravice B
12
3
0
9
123 : 214
6
7
STM Olomouc B
12
0
0
12
89 : 229
0
Tabulka střelců
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
98
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
85
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Buršík
SK Velká Bystřice B
24
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
13
Pavel Bajer
SK Žeravice B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kuzma
Slávia Uherské Hradiště
18
Michal Fojtík
TJ STM Olomouc B
12
Radim Hercík
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.