Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže SL mladší žáci - skupina III.
jarní část - 1. kolo
24.3.2012
08:00
OX001
SK Velká Bystřice B
-
SK Žeravice B
25.3.2012
16:00
OX002
Sokol Horka nad Moravou
-
Slávia Uherské Hradiště
25.3.2012
10:00
OX003
TJ Cement Hranice
-
Tatran Litovel
25.3.2012
12:30
OX031
SK Velká Bystřice B
-
TJ STM Olomouc B
jarní část - 2. kolo
31.3.2012
12:30
OX004
SK Žeravice B
-
Tatran Litovel
1.4.2012
14:30
OX005
Slávia Uherské Hradiště
-
TJ Cement Hranice
31.3.2012
08:00
OX006
SK Velká Bystřice B
-
Sokol Horka nad Moravou
31.3.2012
15:00
OX032
TJ STM Olomouc B
-
Tatran Litovel
jarní část - 3. kolo
15.4.2012
16:00
OX007
Sokol Horka nad Moravou
-
SK Žeravice B
15.4.2012
12:30
OX008
TJ Cement Hranice
-
SK Velká Bystřice B
14.4.2012
09:30
OX009
Tatran Litovel
-
Slávia Uherské Hradiště
15.4.2012
14:45
OX033
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ STM Olomouc B
jarní část - 4. kolo
21.4.2012
13:30
OX010
SK Žeravice B
-
Slávia Uherské Hradiště
21.4.2012
08:00
OX011
SK Velká Bystřice B
-
Tatran Litovel
22.4.2012
16:00
OX012
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ Cement Hranice
21.4.2012
11:00
OX034
TJ STM Olomouc B
-
Slávia Uherské Hradiště
jarní část - 5. kolo
29.4.2012
08:30
OX013
TJ Cement Hranice
-
SK Žeravice B
28.4.2012
09:30
OX014
Tatran Litovel
-
Sokol Horka nad Moravou
28.4.2012
14:30
OX015
Slávia Uherské Hradiště
-
SK Velká Bystřice B
29.4.2012
12:30
OX035
TJ Cement Hranice
-
TJ STM Olomouc B
jarní část - odvety - 8. kolo
5.5.2012
13:30
OX016
SK Žeravice B
-
SK Velká Bystřice B
5.5.2012
14:30
OX017
Slávia Uherské Hradiště
-
Sokol Horka nad Moravou
5.5.2012
09:00
OX018
Tatran Litovel
-
TJ Cement Hranice
5.5.2012
10:30
OX036
TJ STM Olomouc B
-
SK Velká Bystřice B
8.5.2012
14:45
OX037
SK Žeravice B
-
TJ STM Olomouc B
jarní část - odvety - 9. kolo
12.5.2012
11:00
OX019
Tatran Litovel
-
SK Žeravice B
6.5.2012
14:30
OX020
TJ Cement Hranice
-
Slávia Uherské Hradiště
13.5.2012
16:00
OX021
Sokol Horka nad Moravou
-
SK Velká Bystřice B
12.5.2012
09:00
OX038
Tatran Litovel
-
TJ STM Olomouc B
jarní část - odvety - 10. kolo
19.5.2012
12:30
OX022
SK Žeravice B
-
Sokol Horka nad Moravou
19.5.2012
08:00
OX023
SK Velká Bystřice B
-
TJ Cement Hranice
19.5.2012
14:30
OX024
Slávia Uherské Hradiště
-
Tatran Litovel
19.5.2012
16:00
OX039
TJ STM Olomouc B
-
Sokol Horka nad Moravou
jarní část - odvety - 11. kolo
26.5.2012
14:30
OX025
Slávia Uherské Hradiště
-
SK Žeravice B
27.5.2012
09:00
OX026
Tatran Litovel
-
SK Velká Bystřice B
26.5.2012
14:00
OX027
TJ Cement Hranice
-
Sokol Horka nad Moravou
26.5.2012
15:30
OX040
Slávia Uherské Hradiště
-
TJ STM Olomouc B
jarní část - odvety - 12. kolo
2.6.2012
12:30
OX028
SK Žeravice B
-
TJ Cement Hranice
2.6.2012
16:30
OX029
Sokol Horka nad Moravou
-
Tatran Litovel
2.6.2012
08:00
OX030
SK Velká Bystřice B
-
Slávia Uherské Hradiště
3.6.2012
15:30
OX041
TJ STM Olomouc B
-
TJ Cement Hranice
3.6.2012
12:30
OX042
TJ STM Olomouc B
-
SK Žeravice B
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.