Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Michal Koukal
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
21
Starty
2.liga mladších dorostenců M
04.12. [AL056]
Napajedla - Maloměřice
29 : 28
0 branek
27.11. [AL053]
DTJ Polanka - Napajedla
35 : 12
1 branek
SL starší žáci - skupina II.
02.06. [ON028]
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
2 branek
19.05. [ON023]
Šumperk - Napajedla
14 : 38
3 branek
07.05. [ON020]
Napajedla - Uherské Hradiště
30 : 19
0 branek
05.05. [ON018]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 19
3 branek
29.04. [ON013]
Napajedla - Sokol HC Přerov
20 : 21
1 branek
21.04. [ON012]
Bystřice p.H. - Napajedla
15 : 25
1 branek
15.04. [ON008]
Napajedla - Šumperk
29 : 12
1 branek
01.04. [ON005]
Uherské Hradiště - Napajedla
18 : 27
2 branek
24.03. [ON003]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
26 : 19
0 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
06.11. [OC026]
Zlín - Napajedla
26 : 21
1 branek
23.10. [OC021]
Hranice - Napajedla
25 : 15
0 branek
16.10. [OC016]
Luhačovice - Napajedla
35 : 16
1 branek
09.10. [OC015]
Bystřice p.H. - Napajedla
13 : 17
1 branek
18.09. [OC006]
Napajedla - Hranice
28 : 22
3 branek
11.09. [OC001]
Napajedla - Luhačovice
20 : 29
1 branek
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Horka nad Moravou
15 : 10
video
online
STM Olomouc - Házená Uničov
16 : 19
video
online
UP HSC Olomouc - Litovel
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená Uničov
10
10
0
0
182 : 89
20
2
STM Olomouc
10
7
1
2
156 : 119
15
3
Žeravice
10
4
1
5
139 : 146
9
4
UP HSC Olomouc
10
3
0
7
115 : 185
6
5
Litovel
10
3
0
7
129 : 169
6
6
Horka nad Moravou
10
2
0
8
132 : 145
4
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
67
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
58
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hromada
SK Žeravice
5
Petr Štancl
Sokol Horka nad Moravou
4
Tomáš Kršek
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
12
Jiří Štencl
Tatran Litovel
10
Tomáš Hofírek
TJ STM Olomouc
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.