Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jana Habartová
Post
Mateřský klub
DHK Uherské Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
15
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.04. [AZ125]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
1 branek
14.04. [AZ124]
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
0 branek
14.04. [AZ121]
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
2 branek
25.03. [AZ103]
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
11 : 15
0 branek
25.03. [AZ100]
DHK Uherské Hradiště - Písek
15 : 15
0 branek
25.03. [AZ097]
H. Brod - DHK Uherské Hradiště
17 : 20
1 branek
25.03. [AZ095]
DHK Uherské Hradiště - Kobylisy II
17 : 18
1 branek
03.03. [AZ079]
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
10 : 17
0 branek
03.03. [AZ077]
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 9
1 branek
03.03. [AZ074]
DHK Uherské Hradiště - Kobylisy II
19 : 17
0 branek
03.03. [AZ070]
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
12 : 10
0 branek
03.03. [AZ065]
J.Hradec - DHK Uherské Hradiště
11 : 12
0 branek
11.02. [AZ064]
DHK Uherské Hradiště - Hlučín
18 : 14
1 branek
11.02. [AZ061]
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
18 : 15
0 branek
11.02. [AZ059]
DHK Uherské Hradiště - Slavia
15 : 14
0 branek
22.01. [AZ019]
Háje - DHK Uherské Hradiště
16 : 14
1 branek
22.01. [AZ016]
DHK Uherské Hradiště - Most
23 : 8
1 branek
22.01. [AZ013]
Písek - DHK Uherské Hradiště
25 : 18
1 branek
22.01. [AZ011]
DHK Uherské Hradiště - DHC Plzeň
19 : 4
0 branek
Finále Žákovské ligy starších žaček
03.06. [AZA015]
DHK Uherské Hradiště - Slavia
20 : 13
0 branek
03.06. [AZA012]
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
19 : 19
0 branek
02.06. [AZA009]
Kobylisy II - DHK Uherské Hradiště
20 : 18
0 branek
02.06. [AZA005]
Písek - DHK Uherské Hradiště
17 : 19
0 branek
02.06. [AZA003]
DHK Uherské Hradiště - Háje
18 : 11
0 branek
SL starší žačky - skupina I.
23.05. [OS018]
Veselí n.M. - DHK Uherské Hradiště
22 : 22
0 branek
13.05. [OS020]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
22 : 14
1 branek
29.04. [OS013]
DHK Uherské Hradiště - Zlín "B"
20 : 18
0 branek
18.04. [OS008]
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
26 : 13
0 branek
31.03. [OS005]
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
11 : 22
0 branek
28.03. [OS003]
DHK Uherské Hradiště - Veselí n.M.
21 : 19
0 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Kostelec na Hané
18 : 10
video
online
Zlín "B" - Žeravice B
18 : 12
video
online
Senice na Hané - Prostějov
3 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
209 : 74
20
2
Prostějov
10
8
0
2
215 : 69
16
3
Zlín "B"
10
5
0
5
102 : 136
10
4
Kostelec na Hané
10
3
1
6
79 : 109
7
5
Žeravice B
10
2
0
8
61 : 138
4
6
Senice na Hané
10
1
1
8
38 : 178
3
Tabulka střelců
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice
65
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
52
Robert Veselý
Sokol II.Prostějov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Robert Veselý
Sokol II.Prostějov
9
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
9
David Lefan
HC Zlín B
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Pacák
Senice na Hané
8
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
8
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.