Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Robert Veselý
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
63
Starty
SL starší žáci - skupina II.
24.03. [ON003]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
26 : 19
0 branek
SL mladší žáci - skupina I.
03.06. [OU029]
Zlín "A" - Prostějov
30 : 12
1 branek
26.05. [OU026]
Prostějov - V. Bystřice
22 : 23
4 branek
20.05. [OU024]
Házená Uničov - Prostějov
25 : 16
0 branek
12.05. [OU019]
Prostějov - STM Olomouc
10 : 18
0 branek
05.05. [OU018]
Prostějov - Napajedla
15 : 11
3 branek
28.04. [OU014]
Prostějov - Zlín "A"
8 : 22
0 branek
21.04. [OU011]
V. Bystřice - Prostějov
28 : 14
2 branek
14.04. [OU009]
Prostějov - Házená Uničov
14 : 28
2 branek
31.03. [OU004]
STM Olomouc - Prostějov
17 : 12
0 branek
24.03. [OU003]
Napajedla - Prostějov
13 : 10
5 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
12.11. [skupina A030]
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
28 : 21
0 branek
08.10. [skupina A015]
Sokol II.Prostějov - STM Olomouc
30 : 26
1 branek
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
13.11. [OG030]
Senice na Hané - Prostějov
3 : 35
8 branek
05.11. [OG025]
Prostějov - V. Bystřice
14 : 20
1 branek
29.10. [OG024]
Prostějov - Zlín "B"
21 : 7
2 branek
22.10. [OG020]
Kostelec na Hané - Prostějov
9 : 22
5 branek
15.10. [OG017]
Prostějov - Žeravice B
20 : 5
7 branek
08.10. [OG015]
Prostějov - Senice na Hané
32 : 0
7 branek
01.10. [OG010]
V. Bystřice - Prostějov
11 : 10
3 branek
25.09. [OG009]
Zlín "B" - Prostějov
8 : 23
4 branek
17.09. [OG005]
Prostějov - Kostelec na Hané
22 : 3
6 branek
10.09. [OG002]
Žeravice B - Prostějov
3 : 16
2 branek
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.