Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Petr Vařeka
Post
Mateřský klub
Tatran Litovel
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
170
Starty
SL starší žáci - skupina I.
03.06. [OM029]
Zlín - Litovel
16 : 23
10 branek
27.05. [OM026]
Litovel - V. Bystřice
21 : 23
10 branek
20.05. [OM024]
Luhačovice - Litovel
34 : 25
9 branek
12.05. [OM019]
Litovel - STM Olomouc
20 : 30
7 branek
05.05. [OM018]
Litovel - Hranice
21 : 20
7 branek
28.04. [OM014]
Litovel - Zlín
26 : 12
8 branek
21.04. [OM011]
V. Bystřice - Litovel
13 : 15
6 branek
14.04. [OM009]
Litovel - Luhačovice
30 : 24
14 branek
31.03. [OM004]
STM Olomouc - Litovel
19 : 20
4 branek
25.03. [OM003]
Hranice - Litovel
28 : 26
11 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
12.11. [skupina A028]
V. Bystřice - Litovel
24 : 17
2 branek
05.11. [skupina A027]
Litovel - Šumperk
41 : 6
10 branek
30.10. [skupina A023]
STM Olomouc - Litovel
26 : 23
14 branek
23.10. [skupina A020]
Litovel - Sokol II.Prostějov
30 : 12
10 branek
16.10. [skupina A018]
Sokol HC Přerov - Litovel
6 : 34
11 branek
08.10. [skupina A013]
Litovel - V. Bystřice
18 : 16
7 branek
01.10. [skupina A012]
Šumperk - Litovel
11 : 26
8 branek
24.09. [skupina A008]
Litovel - STM Olomouc
23 : 29
7 branek
23.09. [skupina A003]
Litovel - Sokol HC Přerov
30 : 13
10 branek
17.09. [skupina A005]
Sokol II.Prostějov - Litovel
20 : 16
5 branek
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Horka nad Moravou
15 : 10
video
online
STM Olomouc - Házená Uničov
16 : 19
video
online
UP HSC Olomouc - Litovel
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená Uničov
10
10
0
0
182 : 89
20
2
STM Olomouc
10
7
1
2
156 : 119
15
3
Žeravice
10
4
1
5
139 : 146
9
4
UP HSC Olomouc
10
3
0
7
115 : 185
6
5
Litovel
10
3
0
7
129 : 169
6
6
Horka nad Moravou
10
2
0
8
132 : 145
4
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
67
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
58
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hromada
SK Žeravice
5
Petr Štancl
Sokol Horka nad Moravou
4
Tomáš Kršek
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
12
Jiří Štencl
Tatran Litovel
10
Tomáš Hofírek
TJ STM Olomouc
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.