Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Karolína Hradilová
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
37
Počet branek
47
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.04. [AZ125]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
2 branek
14.04. [AZ123]
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
2 branek
14.04. [AZ122]
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
0 branek
24.03. [AZ113]
Zlín "B" - Zora Olomouc
16 : 16
0 branek
24.03. [AZ110]
Zora Olomouc - Slavia
12 : 18
0 branek
24.03. [AZ107]
HC Plzeň "A" - Zora Olomouc
13 : 15
0 branek
24.03. [AZ105]
Zora Olomouc - Háje
15 : 18
1 branek
03.03. [AZ079]
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
10 : 17
0 branek
03.03. [AZ076]
J.Hradec - Zora Olomouc
11 : 18
0 branek
03.03. [AZ072]
Kobylisy II - Zora Olomouc
18 : 20
0 branek
03.03. [AZ069]
DHC-SVŠ Plzeň - Zora Olomouc
15 : 8
0 branek
03.03. [AZ067]
Zora Olomouc - Zlín "B"
8 : 9
0 branek
12.02. [AZ045]
Písek - Zora Olomouc
16 : 20
2 branek
12.02. [AZ043]
Zora Olomouc - Karviná
25 : 18
2 branek
12.02. [AZ042]
Zora Olomouc - Zlín "B"
17 : 13
0 branek
22.01. [AZ010]
Zora Olomouc - Tachov
15 : 14
2 branek
22.01. [AZ008]
Slavia - Zora Olomouc
16 : 17
0 branek
22.01. [AZ005]
J.Hradec - Zora Olomouc
18 : 21
0 branek
22.01. [AZ003]
Zora Olomouc - SK Opava
31 : 8
1 branek
SL starší žačky - skupina I.
02.06. [OS029]
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
1 branek
20.05. [OS022]
Zlín "B" - Holečkova
18 : 14
2 branek
12.05. [OS021]
Holečkova - Zlín "A"
24 : 18
1 branek
30.04. [OS017]
Zora Olomouc - Holečkova
17 : 18
1 branek
29.04. [OS014]
Veselí n.M. - Holečkova
20 : 18
0 branek
16.04. [OS007]
Holečkova - Zlín "B"
18 : 19
2 branek
02.04. [OS002]
Holečkova - Zora Olomouc
23 : 19
2 branek
01.04. [OS006]
Zlín "A" - Holečkova
22 : 22
0 branek
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
12.11. [OE029]
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 22
2 branek
05.11. [OE026]
Zora Olomouc - Veselí n.M.
28 : 23
1 branek
29.10. [OE024]
Kunovice - Zora Olomouc
9 : 26
4 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Kostelec na Hané
18 : 10
video
online
Zlín "B" - Žeravice B
18 : 12
video
online
Senice na Hané - Prostějov
3 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
209 : 74
20
2
Prostějov
10
8
0
2
215 : 69
16
3
Zlín "B"
10
5
0
5
102 : 136
10
4
Kostelec na Hané
10
3
1
6
79 : 109
7
5
Žeravice B
10
2
0
8
61 : 138
4
6
Senice na Hané
10
1
1
8
38 : 178
3
Tabulka střelců
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice
65
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
52
Robert Veselý
Sokol II.Prostějov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Robert Veselý
Sokol II.Prostějov
9
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
9
David Lefan
HC Zlín B
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Pacák
Senice na Hané
8
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
8
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.