Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Anna Vlčková
Post
Mateřský klub
DHC SVŠ Plzeň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
8
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.04. [AZ126]
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
16 : 21
2 branek
14.04. [AZ123]
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
0 branek
14.04. [AZ121]
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
0 branek
25.03. [AZ103]
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
11 : 15
2 branek
25.03. [AZ101]
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
22 : 20
0 branek
25.03. [AZ099]
DHC-SVŠ Plzeň - H. Brod
21 : 12
1 branek
25.03. [AZ096]
Písek - DHC-SVŠ Plzeň
14 : 14
0 branek
03.03. [AZ077]
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 9
1 branek
03.03. [AZ075]
DHC-SVŠ Plzeň - Zlín "B"
23 : 17
1 branek
03.03. [AZ071]
DHC-SVŠ Plzeň - J.Hradec
12 : 12
0 branek
03.03. [AZ069]
DHC-SVŠ Plzeň - Zora Olomouc
15 : 8
0 branek
03.03. [AZ066]
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
19 : 16
0 branek
12.02. [AZ057]
DHC-SVŠ Plzeň - Most
19 : 17
0 branek
12.02. [AZ056]
J.Hradec - DHC-SVŠ Plzeň
18 : 19
0 branek
12.02. [AZ053]
HC Plzeň "A" - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 15
0 branek
21.01. [AZ030]
DHC-SVŠ Plzeň - Zlín "B"
20 : 17
0 branek
21.01. [AZ028]
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
11 : 22
0 branek
21.01. [AZ025]
Hlučín - DHC-SVŠ Plzeň
14 : 19
0 branek
21.01. [AZ023]
DHC-SVŠ Plzeň - Velké Meziříčí
19 : 14
0 branek
Finále Žákovské ligy starších žaček
03.06. [AZA014]
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
21 : 20
0 branek
03.06. [AZA012]
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
19 : 19
0 branek
02.06. [AZA007]
DHC-SVŠ Plzeň - Písek
19 : 20
0 branek
02.06. [AZA004]
Slavia - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 17
0 branek
02.06. [AZA002]
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
16 : 19
0 branek
ZČ liga starší žákyně
24.05. [D52]
HC Plzeň "A" - DHC-SVŠ Plzeň
21 : 28
0 branek
20.05. [D35]
DHC-SVŠ Plzeň - Tachov
31 : 15
1 branek
15.05. [D54]
HC Plzeň "B" - DHC-SVŠ Plzeň
5 : 20
0 branek
29.03. [D38]
DHC Plzeň - DHC-SVŠ Plzeň
18 : 23
0 branek
06.10. [D024]
DHC-SVŠ Plzeň - HC Plzeň "A"
32 : 19
0 branek
29.09. [D015]
DHC Plzeň - HC Plzeň "A"
7 : 19
0 branek
Další
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
video
online
Šumperk - Uherské Hradiště
10 : 21
video
online
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
9
0
1
249 : 163
18
2
Napajedla
10
8
0
2
268 : 175
16
3
Sokol HC Přerov
10
5
1
4
198 : 195
11
4
Uherské Hradiště
10
5
0
5
206 : 195
10
5
Bystřice p.H.
10
2
1
7
164 : 214
5
6
Šumperk
10
0
0
10
128 : 271
0
Tabulka střelců
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
87
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
61
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
9
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
22
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
20
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.