Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Aneta Jagošová
Post
Mateřský klub
DHK Uherské Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
42
Počet branek
139
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.04. [AZ125]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
7 branek
14.04. [AZ124]
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
4 branek
14.04. [AZ121]
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
6 branek
25.03. [AZ103]
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
11 : 15
3 branek
25.03. [AZ100]
DHK Uherské Hradiště - Písek
15 : 15
1 branek
25.03. [AZ097]
H. Brod - DHK Uherské Hradiště
17 : 20
2 branek
25.03. [AZ095]
DHK Uherské Hradiště - Kobylisy II
17 : 18
2 branek
03.03. [AZ079]
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
10 : 17
3 branek
03.03. [AZ077]
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 9
3 branek
03.03. [AZ074]
DHK Uherské Hradiště - Kobylisy II
19 : 17
3 branek
03.03. [AZ070]
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
12 : 10
2 branek
03.03. [AZ065]
J.Hradec - DHK Uherské Hradiště
11 : 12
1 branek
11.02. [AZ064]
DHK Uherské Hradiště - Hlučín
18 : 14
3 branek
11.02. [AZ061]
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
18 : 15
1 branek
11.02. [AZ059]
DHK Uherské Hradiště - Slavia
15 : 14
0 branek
22.01. [AZ019]
Háje - DHK Uherské Hradiště
16 : 14
1 branek
22.01. [AZ016]
DHK Uherské Hradiště - Most
23 : 8
4 branek
22.01. [AZ013]
Písek - DHK Uherské Hradiště
25 : 18
2 branek
22.01. [AZ011]
DHK Uherské Hradiště - DHC Plzeň
19 : 4
4 branek
Finále Žákovské ligy starších žaček
03.06. [AZA015]
DHK Uherské Hradiště - Slavia
20 : 13
3 branek
03.06. [AZA012]
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
19 : 19
3 branek
02.06. [AZA009]
Kobylisy II - DHK Uherské Hradiště
20 : 18
1 branek
02.06. [AZA005]
Písek - DHK Uherské Hradiště
17 : 19
3 branek
02.06. [AZA003]
DHK Uherské Hradiště - Háje
18 : 11
6 branek
SL starší žačky - skupina I.
03.06. [OS028]
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
34 : 30
0 branek
23.05. [OS018]
Veselí n.M. - DHK Uherské Hradiště
22 : 22
3 branek
20.05. [OS023]
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
19 : 21
2 branek
13.05. [OS020]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
22 : 14
2 branek
07.05. [OS012]
Holečkova - DHK Uherské Hradiště
16 : 17
3 branek
06.05. [OS027]
DHK Uherské Hradiště - Holečkova
22 : 21
6 branek
Další
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
video
online
Šumperk - Uherské Hradiště
10 : 21
video
online
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
9
0
1
249 : 163
18
2
Napajedla
10
8
0
2
268 : 175
16
3
Sokol HC Přerov
10
5
1
4
198 : 195
11
4
Uherské Hradiště
10
5
0
5
206 : 195
10
5
Bystřice p.H.
10
2
1
7
164 : 214
5
6
Šumperk
10
0
0
10
128 : 271
0
Tabulka střelců
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
87
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
61
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
9
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
22
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
20
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.