Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Lukáš Hamrla
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
112
Starty
1.liga mužů
19.05. [AB131]
Zlín - Dvůr Králové
32 : 23
2 branek
13.05. [AB123]
Jičín "B" - Zlín
23 : 21
0 branek
29.04. [AB112]
Karviná B - Zlín
29 : 25
0 branek
1.liga starších dorostenců
20.05. [AG131]
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 33
1 branek
13.05. [AG123]
Jičín - Zlín
39 : 24
4 branek
06.05. [AG118]
Zlín - Zubří
19 : 34
2 branek
29.04. [AG112]
Karviná - Zlín
36 : 23
7 branek
22.04. [AG105]
Zlín - Talent Plzeň
24 : 18
3 branek
14.04. [AG101]
Náchod - Zlín
27 : 26
3 branek
25.03. [AG092]
Zlín - Dukla
20 : 27
0 branek
17.03. [AG090]
Kopřivnice - Zlín
33 : 27
3 branek
03.03. [AG078]
Zlín - Bohunice
31 : 28
2 branek
25.02. [AG068]
N.Veselí - Zlín
32 : 22
5 branek
13.11. [AG039]
Talent Plzeň - Zlín
34 : 20
1 branek
30.10. [AG035]
Zlín - Náchod
29 : 23
8 branek
22.10. [AG026]
Dukla - Zlín
32 : 26
7 branek
16.10. [AG024]
Zlín - Kopřivnice
32 : 33
8 branek
09.10. [AG013]
Zlín - Ostrava
27 : 23
7 branek
02.10. [AG012]
Bohunice - Zlín
31 : 25
6 branek
25.09. [AG002]
Zlín - N.Veselí
35 : 32
7 branek
Středomoravská liga muži
10.06. [OA165]
Luhačovice - Bystřice "B"
32 : 37
9 branek
03.06. [OA159]
Dřevohostice - Luhačovice
35 : 14
3 branek
05.11. [OA059]
Luhačovice - Droždín
30 : 40
7 branek
28.09. [OA081]
Luhačovice - Kostelec B
29 : 30
7 branek
18.09. [OA013]
Uničov B - Luhačovice
29 : 17
4 branek
04.09. [OA074]
Bystřice "B" - Luhačovice
36 : 24
6 branek
Předchozí kola
jarní část - odvety - 12. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - U.Hradiště
16 : 20
video
online
Žeravice B - Hranice
5 : 34
video
online
Horka nad Moravou - Litovel
16 : 9
video
online
STM Olomouc B - Žeravice B
0 : 10 k.
video
online
STM Olomouc B - Hranice
0 : 10 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Horka nad Moravou
12
10
0
2
245 : 164
20
2
U.Hradiště
12
9
0
3
233 : 173
18
3
Litovel
12
7
0
5
195 : 176
14
4
Hranice
12
7
1
4
221 : 176
13
5
Velká Bystřice B
12
5
1
6
237 : 211
11
6
Žeravice B
12
3
0
9
123 : 214
6
7
STM Olomouc B
12
0
0
12
89 : 229
0
Tabulka střelců
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
98
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
85
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Buršík
SK Velká Bystřice B
24
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
13
Pavel Bajer
SK Žeravice B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kuzma
Slávia Uherské Hradiště
18
Michal Fojtík
TJ STM Olomouc B
12
Radim Hercík
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.