Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Lukáš Hamrla
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
112
Starty
1.liga mužů
19.05. [AB131]
Zlín - Dvůr Králové
32 : 23
2 branek
13.05. [AB123]
Jičín "B" - Zlín
23 : 21
0 branek
29.04. [AB112]
Karviná B - Zlín
29 : 25
0 branek
1.liga starších dorostenců
20.05. [AG131]
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 33
1 branek
13.05. [AG123]
Jičín - Zlín
39 : 24
4 branek
06.05. [AG118]
Zlín - Zubří
19 : 34
2 branek
29.04. [AG112]
Karviná - Zlín
36 : 23
7 branek
22.04. [AG105]
Zlín - Talent Plzeň
24 : 18
3 branek
14.04. [AG101]
Náchod - Zlín
27 : 26
3 branek
25.03. [AG092]
Zlín - Dukla
20 : 27
0 branek
17.03. [AG090]
Kopřivnice - Zlín
33 : 27
3 branek
03.03. [AG078]
Zlín - Bohunice
31 : 28
2 branek
25.02. [AG068]
N.Veselí - Zlín
32 : 22
5 branek
13.11. [AG039]
Talent Plzeň - Zlín
34 : 20
1 branek
30.10. [AG035]
Zlín - Náchod
29 : 23
8 branek
22.10. [AG026]
Dukla - Zlín
32 : 26
7 branek
16.10. [AG024]
Zlín - Kopřivnice
32 : 33
8 branek
09.10. [AG013]
Zlín - Ostrava
27 : 23
7 branek
02.10. [AG012]
Bohunice - Zlín
31 : 25
6 branek
25.09. [AG002]
Zlín - N.Veselí
35 : 32
7 branek
Středomoravská liga muži
10.06. [OA165]
Luhačovice - Bystřice "B"
32 : 37
9 branek
03.06. [OA159]
Dřevohostice - Luhačovice
35 : 14
3 branek
05.11. [OA059]
Luhačovice - Droždín
30 : 40
7 branek
28.09. [OA081]
Luhačovice - Kostelec B
29 : 30
7 branek
18.09. [OA013]
Uničov B - Luhačovice
29 : 17
4 branek
04.09. [OA074]
Bystřice "B" - Luhačovice
36 : 24
6 branek
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Horka nad Moravou
15 : 10
video
online
STM Olomouc - Házená Uničov
16 : 19
video
online
UP HSC Olomouc - Litovel
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená Uničov
10
10
0
0
182 : 89
20
2
STM Olomouc
10
7
1
2
156 : 119
15
3
Žeravice
10
4
1
5
139 : 146
9
4
UP HSC Olomouc
10
3
0
7
115 : 185
6
5
Litovel
10
3
0
7
129 : 169
6
6
Horka nad Moravou
10
2
0
8
132 : 145
4
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
67
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
58
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hromada
SK Žeravice
5
Petr Štancl
Sokol Horka nad Moravou
4
Tomáš Kršek
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
12
Jiří Štencl
Tatran Litovel
10
Tomáš Hofírek
TJ STM Olomouc
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.