Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Michal Paululik
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
117
Starty
1.liga mužů
15.04. [AB099]
Karviná B - Košutka
27 : 22
2 branek
24.03. [AB095]
Dvůr Králové - Karviná B
19 : 18
2 branek
18.03. [AB086]
Karviná B - Jičín "B"
28 : 27
2 branek
11.03. [AB084]
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
1 branek
04.03. [AB073]
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
1 branek
20.11. [AB046]
Zlín - Karviná B
29 : 27
0 branek
13.11. [AB040]
Karviná B - Louny
27 : 30
0 branek
29.10. [AB033]
Košutka - Karviná B
25 : 28
0 branek
16.10. [AB020]
Jičín "B" - Karviná B
22 : 18
1 branek
08.10. [AB018]
Karviná B - Bystřice p.H.
23 : 30
2 branek
01.10. [AB007]
V. Bystřice - Karviná B
27 : 23
8 branek
1.liga starších dorostenců
15.04. [AG099]
Karviná - N.Veselí
29 : 17
1 branek
24.03. [AG095]
Frýdek-Místek - Karviná
29 : 23
8 branek
18.03. [AG086]
Karviná - Jičín
35 : 30
12 branek
11.03. [AG084]
Zubří - Karviná
31 : 25
1 branek
04.03. [AG073]
Karviná - Ostrava
29 : 22
11 branek
25.02. [AG072]
Karviná - Talent Plzeň
26 : 22
5 branek
11.12. [AG062]
Karviná - Náchod
40 : 19
6 branek
03.12. [AG059]
Dukla - Karviná
32 : 32
9 branek
27.11. [AG051]
Karviná - Kopřivnice
34 : 25
8 branek
20.11. [AG046]
Zlín - Karviná
18 : 35
6 branek
13.11. [AG040]
Karviná - Bohunice
50 : 16
7 branek
30.10. [AG033]
N.Veselí - Karviná
16 : 30
3 branek
23.10. [AG029]
Karviná - Frýdek-Místek
25 : 24
9 branek
16.10. [AG020]
Jičín - Karviná
33 : 23
0 branek
08.10. [AG018]
Karviná - Zubří
28 : 35
2 branek
28.09. [AG007]
Ostrava - Karviná
24 : 29
6 branek
25.09. [AG006]
Talent Plzeň - Karviná
28 : 22
4 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Horka nad Moravou
15 : 10
video
online
STM Olomouc - Házená Uničov
16 : 19
video
online
UP HSC Olomouc - Litovel
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená Uničov
10
10
0
0
182 : 89
20
2
STM Olomouc
10
7
1
2
156 : 119
15
3
Žeravice
10
4
1
5
139 : 146
9
4
UP HSC Olomouc
10
3
0
7
115 : 185
6
5
Litovel
10
3
0
7
129 : 169
6
6
Horka nad Moravou
10
2
0
8
132 : 145
4
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
67
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
58
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hromada
SK Žeravice
5
Petr Štancl
Sokol Horka nad Moravou
4
Tomáš Kršek
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
12
Jiří Štencl
Tatran Litovel
10
Tomáš Hofírek
TJ STM Olomouc
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.