Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Petr Dudek
Post
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
123
Starty
2.liga mužů SM
12.05. [AF125]
Přerov "B" - MHK Karviná
24 : 26
1 branek
22.04. [AF103]
Ostrava - MHK Karviná
37 : 22
0 branek
14.04. [AF102]
MHK Karviná - Trnávka
29 : 20
2 branek
25.03. [AF092]
L.Zubří - MHK Karviná
21 : 18
1 branek
17.03. [AF089]
MHK Karviná - Napajedla
24 : 26
1 branek
10.03. [AF081]
Olomouc - MHK Karviná
30 : 27
7 branek
03.03. [AF076]
MHK Karviná - Holešov
22 : 32
1 branek
26.02. [AF070]
Polanka - MHK Karviná
19 : 19
1 branek
22.10. [AF026]
MHK Karviná - L.Zubří
26 : 24
1 branek
16.10. [AF023]
Napajedla - MHK Karviná
31 : 14
1 branek
09.10. [AF015]
MHK Karviná - Olomouc
27 : 19
3 branek
02.10. [AF010]
Holešov - MHK Karviná
38 : 25
1 branek
24.09. [AF004]
MHK Karviná - Polanka
23 : 27
2 branek
Český pohár mužů
18.09. [AN049]
MHK Karviná - Ostrava
28 : 32
3 branek
04.09. [AN028]
Trnávka - MHK Karviná
21 : 26
4 branek
SML Muži
09.06. [NA150]
Třinec - Veselá B
44 : 14
13 branek
03.06. [NA146]
Veselá - Třinec
29 : 25
5 branek
26.05. [NA135]
Třinec - Nový Jičín
28 : 25
9 branek
15.04. [NA094]
Krmelín B - Třinec
8 : 13
0 branek
08.04. [NA180]
Třinec - Krmelín
17 : 46
5 branek
01.04. [NA165]
Třinec - Suchdol n/O
19 : 18
4 branek
28.10. [NA089]
Krmelín - Třinec
29 : 22
8 branek
23.10. [NA055]
Třinec - Veselá
17 : 23
8 branek
16.10. [NA044]
Nový Jičín - Třinec
21 : 21
8 branek
08.10. [NA042]
Třinec - Val.Meziříčí
18 : 18
5 branek
01.10. [NA029]
Třinec - Hlučín
24 : 30
4 branek
28.09. [NA074]
Suchdol n/O - Třinec
22 : 16
4 branek
25.09. [NA028]
Hranice B - Třinec
37 : 23
11 branek
17.09. [NA016]
Třinec - Paskov junior
23 : 21
7 branek
03.09. [NA003]
Třinec - Krmelín B
25 : 14
3 branek
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 12. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - U.Hradiště
16 : 20
video
online
Žeravice B - Hranice
5 : 34
video
online
Horka nad Moravou - Litovel
16 : 9
video
online
STM Olomouc B - Žeravice B
0 : 10 k.
video
online
STM Olomouc B - Hranice
0 : 10 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Horka nad Moravou
12
10
0
2
245 : 164
20
2
U.Hradiště
12
9
0
3
233 : 173
18
3
Litovel
12
7
0
5
195 : 176
14
4
Hranice
12
7
1
4
221 : 176
13
5
Velká Bystřice B
12
5
1
6
237 : 211
11
6
Žeravice B
12
3
0
9
123 : 214
6
7
STM Olomouc B
12
0
0
12
89 : 229
0
Tabulka střelců
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
98
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
85
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Buršík
SK Velká Bystřice B
24
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
13
Pavel Bajer
SK Žeravice B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kuzma
Slávia Uherské Hradiště
18
Michal Fojtík
TJ STM Olomouc B
12
Radim Hercík
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.