Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Patrik Vybíral
Post
Mateřský klub
Sokol Dřevohostice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1986
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
59
Starty
Středomoravská liga muži
09.06. [OA164]
Tatran Litovel B - Dřevohostice
35 : 26
3 branek
03.06. [OA159]
Dřevohostice - Luhačovice
35 : 14
4 branek
27.05. [OA151]
Dřevohostice - Zlín B
20 : 18
3 branek
20.05. [OA144]
Dřevohostice - Senice
26 : 22
3 branek
08.05. [OA177]
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
2 branek
06.05. [OA129]
Dřevohostice - Uničov A
22 : 21
5 branek
01.05. [OA174]
Dřevohostice - U.Hradiště
19 : 14
2 branek
22.04. [OA114]
Dřevohostice - Kostelec B
21 : 11
3 branek
21.04. [OA098]
Dřevohostice - Droždín
22 : 31
2 branek
15.04. [OA112]
Bystřice "B" - Dřevohostice
29 : 21
3 branek
01.04. [OA099]
Dřevohostice - SK Velká Bystřice B
21 : 28
6 branek
17.11. [OA068]
Luhačovice - Dřevohostice
29 : 29
6 branek
05.11. [OA060]
Zlín B - Dřevohostice
29 : 15
1 branek
30.10. [OA053]
Senice - Dřevohostice
34 : 18
2 branek
28.10. [OA086]
Dřevohostice - Žeravice
24 : 11
0 branek
23.10. [OA047]
Dřevohostice - Uničov B
12 : 12
3 branek
16.10. [OA038]
Uničov A - Dřevohostice
29 : 15
3 branek
02.10. [OA023]
Kostelec B - Dřevohostice
26 : 15
4 branek
15.09. [OA073]
Dřevohostice - Tatran Litovel B
23 : 22
2 branek
10.09. [OA007]
Droždín - Dřevohostice
40 : 22
2 branek
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Horka nad Moravou
15 : 10
video
online
STM Olomouc - Házená Uničov
16 : 19
video
online
UP HSC Olomouc - Litovel
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená Uničov
10
10
0
0
182 : 89
20
2
STM Olomouc
10
7
1
2
156 : 119
15
3
Žeravice
10
4
1
5
139 : 146
9
4
UP HSC Olomouc
10
3
0
7
115 : 185
6
5
Litovel
10
3
0
7
129 : 169
6
6
Horka nad Moravou
10
2
0
8
132 : 145
4
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
67
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
58
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hromada
SK Žeravice
5
Petr Štancl
Sokol Horka nad Moravou
4
Tomáš Kršek
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
12
Jiří Štencl
Tatran Litovel
10
Tomáš Hofírek
TJ STM Olomouc
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.