Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Gorec
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1980
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
86
Starty
Středomoravská liga muži
09.06. [OA166]
Zlín B - Kostelec B
40 : 27
7 branek
03.06. [OA158]
Bystřice "B" - Zlín B
40 : 36
2 branek
27.05. [OA151]
Dřevohostice - Zlín B
20 : 18
2 branek
19.05. [OA145]
Droždín - Zlín B
29 : 24
3 branek
13.05. [OA136]
Zlín B - Žeravice
37 : 20
4 branek
08.05. [OA181]
Zlín B - Uničov A
25 : 31
5 branek
05.05. [OA132]
U.Hradiště - Zlín B
22 : 22
3 branek
28.04. [OA121]
Zlín B - Tatran Litovel B
35 : 23
3 branek
22.04. [OA119]
Luhačovice - Zlín B
19 : 27
3 branek
15.04. [OA106]
SK Velká Bystřice B - Zlín B
30 : 22
0 branek
01.04. [OA105]
Zlín B - Senice
31 : 25
1 branek
25.03. [OA093]
Uničov B - Zlín B
23 : 15
2 branek
12.11. [OA067]
Zlín B - Bystřice "B"
22 : 22
3 branek
05.11. [OA060]
Zlín B - Dřevohostice
29 : 15
2 branek
30.10. [OA054]
Zlín B - Droždín
35 : 26
3 branek
28.10. [OA090]
Uničov A - Zlín B
20 : 29
3 branek
22.10. [OA045]
Žeravice - Zlín B
21 : 31
4 branek
16.10. [OA041]
Zlín B - U.Hradiště
26 : 24
4 branek
08.10. [OA030]
Tatran Litovel B - Zlín B
21 : 31
6 branek
02.10. [OA028]
Zlín B - Luhačovice
34 : 20
8 branek
25.09. [OA015]
Zlín B - SK Velká Bystřice B
30 : 26
3 branek
18.09. [OA014]
Senice - Zlín B
32 : 26
4 branek
10.09. [OA002]
Zlín B - Uničov B
22 : 22
4 branek
03.09. [OA075]
Kostelec B - Zlín B
31 : 25
7 branek
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
video
online
Šumperk - Uherské Hradiště
10 : 21
video
online
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
9
0
1
249 : 163
18
2
Napajedla
10
8
0
2
268 : 175
16
3
Sokol HC Přerov
10
5
1
4
198 : 195
11
4
Uherské Hradiště
10
5
0
5
206 : 195
10
5
Bystřice p.H.
10
2
1
7
164 : 214
5
6
Šumperk
10
0
0
10
128 : 271
0
Tabulka střelců
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
87
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
61
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
9
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
22
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
20
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.