Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Stanislav Dufek
Mateřský klub
SKH Velká n.V.
Rok narození
1972
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
10.6. 10:00
OA163
U.Hradiště - Droždín
22 : 24
8.5. 16:00
OA178
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
24.3. 16:00
OA097
Bystřice "B" - Žeravice
27 : 20
5.11. 15:00
OA060
Zlín B - Dřevohostice
29 : 15
9.10. 11:45
OA029
Luhačovice - SK Velká Bystřice B
15 : 41
28.9. 16:00
OA083
U.Hradiště - Dřevohostice
23 : 20
SL starší žáci - skupina I.
29.4. 10:15
OM015
Luhačovice - V. Bystřice
38 : 15
SL starší žáci - skupina II.
24.3. 14:00
ON002
Bystřice p.H. - Uherské Hradiště
18 : 21
SL starší žačky - skupina I.
23.5. 16:30
OS018
Veselí n.M. - DHK Uherské Hradiště
22 : 22
SL mladší žáci - skupina I.
13.5. 09:30
OU020
Napajedla - Házená Uničov
20 : 13
SL mladší žáci - skupina II.
29.4. 09:00
OV015
Luhačovice - UP HSC Olomouc
26 : 18
25.3. 12:30
OV002
Bystřice pod Hostýnem - Luhačovice
22 : 25
SL mladší žačky - skupina I.
23.5. 16:30
OY018
Veselí n.M. - Velká n.V.
18 : 22
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
30.10. 10:00
OD022
DHK Uherské Hradiště - Žeravice
28 : 20
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
16.10. 10:00
OE016
Veselí n.M. - Hodonín
21 : 8
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
16.10. 11:30
OK016
Veselí n.M. - Hodonín
18 : 9
Kalendář
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
video
online
Šumperk - Uherské Hradiště
10 : 21
video
online
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
9
0
1
249 : 163
18
2
Napajedla
10
8
0
2
268 : 175
16
3
Sokol HC Přerov
10
5
1
4
198 : 195
11
4
Uherské Hradiště
10
5
0
5
206 : 195
10
5
Bystřice p.H.
10
2
1
7
164 : 214
5
6
Šumperk
10
0
0
10
128 : 271
0
Tabulka střelců
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
87
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
61
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
9
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
22
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
20
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.