Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Kaufman
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
20.5. 15:00
AE132
Bohunice - N.Veselí
21 : 22
13.5. 17:00
AE126
Telnice - H.Brod
25 : 27
5.5. 15:00
AE117
Prostějov - Ivančice
28 : 24
21.4. 15:00
AE104
Prostějov - H.Brod
36 : 26
17.3. 15:00
AE090
Prostějov - Hustopeče
30 : 38
11.3. 10:30
AE083
Kostelec n.H. - Telnice
24 : 23
11.12. 15:00
AE063
SK Kuřim - V. Meziříčí
29 : 26
26.11. 11:00
AE054
Maloměřice - N.Veselí
28 : 33
30.10. 17:00
AE034
Bohunice - Telnice
35 : 26
16.10. 10:30
AE020
Kostelec n.H. - Ivančice
27 : 23
25.9. 15:00
AE003
Prostějov - Maloměřice
31 : 28
2.liga mužů SM
6.5. 10:30
AF119
Napajedla - Polanka
31 : 26
1.liga starších dorostenců
20.5. 13:00
AG132
Bohunice - N.Veselí
20 : 27
3.3. 13:00
AG078
Zlín - Bohunice
31 : 28
2.liga starších dorostenců M
5.5. 13:00
AI117
Prostějov - Přerov
25 : 21
21.4. 13:00
AI104
Prostějov - Rožnov p/R
26 : 34
17.3. 13:00
AI090
Prostějov - Hranice
24 : 31
11.12. 13:00
AI063
SK Kuřim - Litovel
20 : 32
26.11. 17:00
AI054
Maloměřice - Olomouc
29 : 35
8.10. 09:30
AI013
Hranice - V. Bystřice
41 : 33
25.9. 13:00
AI003
Prostějov - Maloměřice
28 : 18
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 13:30
AL127
V. Bystřice - Sokol Telnice
26 : 34
13.5. 15:00
AL126
Sokol Telnice - Rožnov
35 : 41
6.5. 08:45
AL119
Napajedla - DTJ Polanka
23 : 31
5.5. 17:00
AL117
Prostějov - HK Ivančice
29 : 27
21.4. 17:00
AL104
Prostějov - Rožnov
42 : 45
17.3. 17:00
AL090
Prostějov - Zlín
42 : 39
3.3. 11:00
AL078
Zlín - Napajedla
32 : 19
26.11. 15:00
AL054
Maloměřice - STM Olomouc
26 : 38
25.9. 17:00
AL003
Prostějov - Maloměřice
33 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
video
online
Šumperk - Uherské Hradiště
10 : 21
video
online
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
9
0
1
249 : 163
18
2
Napajedla
10
8
0
2
268 : 175
16
3
Sokol HC Přerov
10
5
1
4
198 : 195
11
4
Uherské Hradiště
10
5
0
5
206 : 195
10
5
Bystřice p.H.
10
2
1
7
164 : 214
5
6
Šumperk
10
0
0
10
128 : 271
0
Tabulka střelců
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
87
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
61
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
9
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
22
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
20
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.