Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Pavla Macharáčková
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
22.4. 16:30
AE107
N.Veselí - SK Kuřim
26 : 20
20.11. 16:00
AE043
Sokolnice - Maloměřice
27 : 31
2.liga mužů SM
28.4. 16:00
AF112
Přerov "B" - L.Zubří
27 : 25
26.11. 17:00
AF051
Přerov "B" - Trnávka
26 : 22
30.10. 10:30
AF032
Holešov - Zubří B
43 : 33
16.10. 10:30
AF023
Napajedla - MHK Karviná
31 : 14
1.liga starších dorostenců
20.5. 11:00
AG131
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 33
22.4. 14:30
AG107
N.Veselí - Zubří
26 : 33
29.10. 11:00
AG034
Bohunice - Talent Plzeň
23 : 36
2.liga starších dorostenců M
27.4. 19:00
AI112
Přerov - Hranice
18 : 38
10.3. 15:30
AI079
V. Bystřice - Hranice
30 : 37
30.11. 18:00
AI057
Hranice - Polanka
23 : 14
26.11. 15:00
AI051
Přerov - Prostějov
24 : 32
1.liga mladších dorostenců
22.4. 12:30
AJ107
N.Veselí - Zubří
30 : 29
2.liga mladších dorostenců M
20.5. 09:00
AL131
Zlín - Maloměřice
28 : 20
10.3. 13:30
AL079
V. Bystřice - Zlín
18 : 35
16.10. 13:00
AL023
Napajedla - Velké Meziříčí
20 : 30
Český pohár mužů
17.9. 17:00
AN045
Holešov - Kostelec n.H.
31 : 20
2.liga žen M
17.3. 10:30
AT041
Veselí B - Karviná
22 : 24
3.12. 14:00
AT022
Olomouc - Bohunice
22 : 23
1.liga mladších dorostenek M
12.5. 16:00
AX127
HK Hodonín - Bohunice
17 : 22
17.3. 12:30
AX093
Veselí n.M. - J.Hradec dor
31 : 24
Jihomoravská liga st. dorostenců
26.5. 13:10
LC054
Kostelec n.H. - D. Cerekev
23 : 11
26.5. 11:50
LC053
D. Cerekev - HK Ivančice
16 : 32
26.5. 10:30
LC052
HK Ivančice - Kostelec n.H.
17 : 24
1.10. 17:40
LC006
HK Ivančice - Kostelec n.H.
20 : 19
1.10. 16:20
LC002
D. Cerekev - HK Ivančice
10 : 20
1.10. 15:00
LC004
Kostelec n.H. - D. Cerekev
16 : 6
Jihomoravská liga ml. žáků
29.10. 09:30
LH053
Bohunice - Hustopeče
10 : 3
29.10. 09:30
LH053
Bohunice - Hustopeče
21 : 1
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Kostelec na Hané
18 : 10
video
online
Zlín "B" - Žeravice B
18 : 12
video
online
Senice na Hané - Prostějov
3 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
209 : 74
20
2
Prostějov
10
8
0
2
215 : 69
16
3
Zlín "B"
10
5
0
5
102 : 136
10
4
Kostelec na Hané
10
3
1
6
79 : 109
7
5
Žeravice B
10
2
0
8
61 : 138
4
6
Senice na Hané
10
1
1
8
38 : 178
3
Tabulka střelců
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice
65
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
52
Robert Veselý
Sokol II.Prostějov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Robert Veselý
Sokol II.Prostějov
9
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
9
David Lefan
HC Zlín B
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Pacák
Senice na Hané
8
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
8
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.