Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Martin Vimr
Mateřský klub
Bohemia Sekt St.Plzenec
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
25.5. 19:00
A053
Rokycany - Šťáhlavy
34 : 24
19.5. 14:45
A052
Šťáhlavy - Košutka B
18 : 26
11.5. 19:00
A045
Rokycany - Košutka B
25 : 28
6.5. 17:00
A042
Bolevec M.A.T. - Třemošná
21 : 20
28.4. 13:30
A038
Plzenec "B" - Košutka B
27 : 27
25.9. 17:00
A012
Bolevec M.A.T. - Lokomotiva Plzeň "B"
28 : 20
18.9. 15:00
A007
Třemošná - Košutka B
20 : 20
11.9. 18:00
A002
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
20 : 19
10.9. 14:45
A004
Šťáhlavy - Bolevec M.A.T.
16 : 23
Žákovská liga starších žáků
24.3. 15:45
AO164
Jičín - F.-Místek A
16 : 28
24.3. 15:00
AO163
Lovosice - Talent A
22 : 19
24.3. 12:45
AO160
Talent A - Strakonice A
24 : 13
24.3. 11:15
AO158
F.-Místek A - Strakonice A
22 : 21
24.3. 10:30
AO157
Jičín - Talent A
15 : 26
21.1. 15:30
AO100
HK KP Brno - Zubří A
19 : 33
21.1. 13:15
AO097
Zubří A - Úvaly
19 : 15
21.1. 11:45
AO095
Úvaly - HK KP Brno
13 : 10
21.1. 09:30
AO092
Dukla 6 - Úvaly
22 : 12
21.1. 08:45
AO091
Talent A - Zubří A
26 : 16
Žákovská liga starších žaček
14.4. 11:00
AZ124
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
14.4. 10:20
AZ123
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
14.4. 08:50
AZ122
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
14.4. 08:00
AZ121
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
12.2. 15:40
AZ058
HC Plzeň "A" - J.Hradec
22 : 18
12.2. 14:40
AZ057
DHC-SVŠ Plzeň - Most
19 : 17
12.2. 11:50
AZ055
Most - HC Plzeň "A"
20 : 20
12.2. 10:00
AZ054
Most - J.Hradec
14 : 19
ZČ liga mladší dorostenci
31.5. 16:30
B057
TJ Košutka "B" - Slavia VŠ Plzeň
36 : 11
21.5. 16:15
B047
HC Plzeň - Slavia VŠ Plzeň
21 : 21
14.5. 16:15
B045
HC Plzeň - Talent Plzeň "B"
22 : 38
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Kostelec na Hané
18 : 10
video
online
Zlín "B" - Žeravice B
18 : 12
video
online
Senice na Hané - Prostějov
3 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
209 : 74
20
2
Prostějov
10
8
0
2
215 : 69
16
3
Zlín "B"
10
5
0
5
102 : 136
10
4
Kostelec na Hané
10
3
1
6
79 : 109
7
5
Žeravice B
10
2
0
8
61 : 138
4
6
Senice na Hané
10
1
1
8
38 : 178
3
Tabulka střelců
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice
65
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
52
Robert Veselý
Sokol II.Prostějov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Robert Veselý
Sokol II.Prostějov
9
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
9
David Lefan
HC Zlín B
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Pacák
Senice na Hané
8
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
8
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.