Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Petruška
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB129
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
13.5. 10:30
AB126
Šumperk - Náchod
26 : 31
29.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Louny
32 : 25
24.3. 12:30
AB092
Zlín - Litovel
33 : 27
11.3. 10:30
AB084
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
4.3. 17:00
AB073
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
4.12. 11:00
AB057
Zlín - Jičín "B"
24 : 24
27.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Zlín
33 : 27
13.11. 10:30
AB041
Bystřice p.H. - Košutka
28 : 28
23.10. 13:00
AB029
Karviná B - Dvůr Králové
29 : 22
8.10. 17:00
AB015
Litovel - Košutka
28 : 25
25.9. 10:30
AB006
Šumperk - Karviná B
24 : 21
2.liga mužů JM
25.2. 16:30
AE068
N.Veselí - Hustopeče
26 : 25
1.liga starších dorostenců
25.2. 14:30
AG068
N.Veselí - Zlín
32 : 22
4.12. 13:00
AG057
Zlín - Jičín
24 : 34
2.liga starších dorostenců M
19.5. 15:00
AI129
Litovel - SK Kuřim
36 : 15
8.10. 17:00
AI015
Litovel - Olomouc
30 : 20
1.liga mladších dorostenců
25.2. 12:30
AJ068
N.Veselí - Lovosice
42 : 18
1.liga žen
6.5. 14:15
AR125
Poruba B - SVŠ Plzeň A
29 : 20
14.4. 18:00
AR107
Otrokovice - Zlín B
29 : 17
26.2. 14:30
AR078
Olomouc B - Slavia B.
23 : 24
17.11. 11:00
AR053
Kunovice - Slavia B.
15 : 24
15.10. 11:00
AR030
Zlín B - Kunovice
33 : 13
2.10. 14:30
AR013
Olomouc B - Pardubice
41 : 29
1.liga starších dorostenek
6.5. 12:30
AU125
Poruba - SVŠ Plzeň
22 : 22
26.2. 12:30
AU078
Olomouc - Slavia
42 : 28
15.10. 13:00
AU030
Zlín - S.Vršovice
40 : 33
1.liga mladších dorostenek M
6.5. 10:30
AX125
Poruba - Karviná
28 : 21
14.4. 16:00
AX107
Otrokovice - Zlín
24 : 27
26.2. 16:30
AX078
Olomouc - Veselí n.M.
34 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
video
online
Šumperk - Uherské Hradiště
10 : 21
video
online
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
9
0
1
249 : 163
18
2
Napajedla
10
8
0
2
268 : 175
16
3
Sokol HC Přerov
10
5
1
4
198 : 195
11
4
Uherské Hradiště
10
5
0
5
206 : 195
10
5
Bystřice p.H.
10
2
1
7
164 : 214
5
6
Šumperk
10
0
0
10
128 : 271
0
Tabulka střelců
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
87
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
61
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
9
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
22
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
20
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.