Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
3.6. 10:30
OA155
Uničov A - SK Velká Bystřice B
30 : 28
20.5. 10:30
OA142
Kostelec B - Uničov A
24 : 30
5.5. 15:00
OA130
Droždín - Uničov B
27 : 23
15.4. 10:30
OA107
Senice - Luhačovice
31 : 26
24.3. 10:30
OA096
Kostelec B - U.Hradiště
26 : 18
13.11. 15:00
OA069
Tatran Litovel B - Droždín
28 : 33
9.10. 10:30
OA035
Bystřice "B" - Kostelec B
40 : 28
8.10. 16:00
OA032
Žeravice - Uničov B
12 : 17
2.10. 14:00
OA022
SK Velká Bystřice B - Bystřice "B"
31 : 34
18.9. 14:00
OA008
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
33 : 15
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
9.10. 12:30
OC015
Bystřice p.H. - Napajedla
13 : 17
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
8.10. 14:30
OG014
Žeravice B - Zlín "B"
10 : 12
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
9.10. 09:00
OH015
Bystřice pod Hostýnem - Napajedla
11 : 17
Kalendář
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Horka nad Moravou
15 : 10
video
online
STM Olomouc - Házená Uničov
16 : 19
video
online
UP HSC Olomouc - Litovel
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená Uničov
10
10
0
0
182 : 89
20
2
STM Olomouc
10
7
1
2
156 : 119
15
3
Žeravice
10
4
1
5
139 : 146
9
4
UP HSC Olomouc
10
3
0
7
115 : 185
6
5
Litovel
10
3
0
7
129 : 169
6
6
Horka nad Moravou
10
2
0
8
132 : 145
4
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
67
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
58
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hromada
SK Žeravice
5
Petr Štancl
Sokol Horka nad Moravou
4
Tomáš Kršek
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
12
Jiří Štencl
Tatran Litovel
10
Tomáš Hofírek
TJ STM Olomouc
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.