Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Dominik Fojtík
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Jaroslav Havlík
Sokol HC Přerov
2 - 0 - 0 - 1
Adam Hobza
Sokol HC Přerov
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Horáček
TJ Šumperk
2 - 0 - 0 - 1
Jan Horák
Sokol HC Přerov
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Janků
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Lang
TJ Bystřice pod Hostýnem
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Liška
TJ Bystřice pod Hostýnem
2 - 0 - 0 - 1
Jan Rozumek
Slavia Fatra Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Sedláček
TJ Šumperk
2 - 0 - 0 - 1
Jan Šimek
TJ Bystřice pod Hostýnem
2 - 0 - 0 - 1
Libor Výmola
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
4 - 0 - 0 - 2
Martin Hacura
Sokol II.Prostějov
4 - 0 - 0 - 2
Michal Koukal
Slavia Fatra Napajedla
4 - 0 - 0 - 2
Adam Novák
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Robin Pešák
Sokol II.Prostějov
4 - 0 - 0 - 2
Martin Popelka
Sokol II.Prostějov
4 - 0 - 0 - 2
Martin Šmíd
TJ Šumperk
4 - 0 - 0 - 2
Michal Esender
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
6 - 0 - 0 - 3
Marek Vychopeň
TJ Šumperk
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Hubík
TJ Bystřice pod Hostýnem
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Nesvadba
Sokol II.Prostějov
8 - 0 - 1 - 4
Jakub Škůrek
TJ Šumperk
8 - 0 - 0 - 4
Jaromír Horký
Sokol HC Přerov
10 - 0 - 0 - 5
Dominik Jílek
Sokol II.Prostějov
10 - 0 - 0 - 5
Michal Novák
TJ Šumperk
10 - 0 - 1 - 5
Kamil Příhoda
TJ Šumperk
10 - 0 - 1 - 0
David Hošek
Sokol HC Přerov
12 - 0 - 0 - 6
Vladimír Krajíček
Sokol II.Prostějov
12 - 0 - 0 - 6
Jakub Bureš
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
14 - 0 - 1 - 7
Viktor Hřib
Slavia Fatra Napajedla
14 - 0 - 0 - 7
Jiří Chadim
TJ Bystřice pod Hostýnem
16 - 0 - 1 - 3
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
20 - 0 - 0 - 10
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
20 - 0 - 1 - 5
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
22 - 0 - 1 - 6
Další
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
video
online
Šumperk - Uherské Hradiště
10 : 21
video
online
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
9
0
1
249 : 163
18
2
Napajedla
10
8
0
2
268 : 175
16
3
Sokol HC Přerov
10
5
1
4
198 : 195
11
4
Uherské Hradiště
10
5
0
5
206 : 195
10
5
Bystřice p.H.
10
2
1
7
164 : 214
5
6
Šumperk
10
0
0
10
128 : 271
0
Tabulka střelců
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
87
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
61
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
9
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
22
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
20
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.