Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Martin Havel
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
3
Starty
SL mladší žáci - skupina III.
02.06. [OX030]
Velká Bystřice B - U.Hradiště
16 : 20
0 branek
26.05. [OX040]
U.Hradiště - STM Olomouc B
25 : 10
0 branek
26.05. [OX025]
U.Hradiště - Žeravice B
23 : 10
1 branek
19.05. [OX024]
U.Hradiště - Litovel
22 : 21
0 branek
06.05. [OX020]
Hranice - U.Hradiště
14 : 8
0 branek
05.05. [OX017]
U.Hradiště - Horka nad Moravou
20 : 12
1 branek
28.04. [OX015]
U.Hradiště - Velká Bystřice B
25 : 23
0 branek
21.04. [OX010]
Žeravice B - U.Hradiště
11 : 22
0 branek
21.04. [OX034]
STM Olomouc B - U.Hradiště
8 : 17
0 branek
14.04. [OX009]
Litovel - U.Hradiště
15 : 14
0 branek
01.04. [OX005]
U.Hradiště - Hranice
19 : 13
0 branek
25.03. [OX002]
Horka nad Moravou - U.Hradiště
20 : 18
0 branek
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
17.11. [OH028]
Luhačovice - U.Hradiště
23 : 10
0 branek
05.11. [OH027]
U.Hradiště - Hranice
14 : 10
0 branek
22.10. [OH020]
U.Hradiště - Bystřice pod Hostýnem
10 : 13
0 branek
16.10. [OH018]
Zlín "A" - U.Hradiště
26 : 5
0 branek
09.10. [OH023]
Napajedla - U.Hradiště
22 : 12
0 branek
08.10. [OH013]
U.Hradiště - Luhačovice
11 : 27
0 branek
02.10. [OH012]
Hranice - U.Hradiště
14 : 15
1 branek
24.09. [OH008]
U.Hradiště - Napajedla
13 : 17
0 branek
18.09. [OH005]
Bystřice pod Hostýnem - U.Hradiště
16 : 10
0 branek
10.09. [OH003]
U.Hradiště - Zlín "A"
3 : 12
0 branek
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Házená Uničov
28 : 22
video
online
STM Olomouc - Napajedla
24 : 7
video
online
Zlín "A" - Prostějov
30 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
267 : 160
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
215 : 147
15
3
Házená Uničov
10
5
1
4
192 : 169
11
4
STM Olomouc
10
3
0
7
156 : 210
6
5
Napajedla
10
3
0
7
132 : 194
6
6
Prostějov
10
1
0
9
133 : 215
2
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
76
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice
71
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Krajča
HC Zlín "A"
8
Jiří Běhálek
SK Velká Bystřice
8
Tomáš Kršek
Házená Uničov
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
10
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
8
Dominik Tkadleček
SK Velká Bystřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.