Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tereza Galandrová
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
14
Počet branek
49
Starty
SL mladší žačky - skupina II.
03.06. [OZ029]
Litovel - Zlín "B"
6 : 20
4 branek
26.05. [OZ026]
Zlín "B" - Kunovice
14 : 7
5 branek
13.05. [OZ019]
Zlín "B" - Žeravice
24 : 7
4 branek
06.05. [OZ018]
Zlín "B" - Otrokovice
19 : 15
6 branek
28.04. [OZ014]
Zlín "B" - Litovel
16 : 3
5 branek
21.04. [OZ011]
Kunovice - Zlín "B"
6 : 23
5 branek
20.03. [OZ003]
Otrokovice - Zlín "B"
15 : 8
4 branek
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
05.11. [OK027]
Velká n.V. - Zlín "B"
17 : 4
2 branek
29.10. [OK022]
Hodonín - Zlín "B"
12 : 3
1 branek
22.10. [OK021]
Zlín "B" - Veselí n.M.
4 : 16
0 branek
24.09. [OK012]
Zlín "B" - Velká n.V.
11 : 15
3 branek
24.09. [OK007]
Zlín "B" - Hodonín
20 : 6
4 branek
17.09. [OK006]
Veselí n.M. - Zlín "B"
10 : 4
1 branek
10.09. [OK002]
Zlín "B" - Kunovice
12 : 8
5 branek
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Házená Uničov
28 : 22
video
online
STM Olomouc - Napajedla
24 : 7
video
online
Zlín "A" - Prostějov
30 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
267 : 160
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
215 : 147
15
3
Házená Uničov
10
5
1
4
192 : 169
11
4
STM Olomouc
10
3
0
7
156 : 210
6
5
Napajedla
10
3
0
7
132 : 194
6
6
Prostějov
10
1
0
9
133 : 215
2
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
76
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice
71
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Krajča
HC Zlín "A"
8
Jiří Běhálek
SK Velká Bystřice
8
Tomáš Kršek
Házená Uničov
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
10
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
8
Dominik Tkadleček
SK Velká Bystřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.