Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Martin Hacura
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
10
Starty
2.liga mladších dorostenců M
11.12. [AL064]
DTJ Polanka - Prostějov
34 : 28
0 branek
12.11. [AL038]
Rožnov - Prostějov
59 : 23
0 branek
SL starší žáci - skupina II.
02.06. [ON029]
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
1 branek
26.05. [ON026]
Sokol II.Prostějov - Šumperk
36 : 10
1 branek
12.05. [ON019]
Sokol II.Prostějov - Sokol HC Přerov
20 : 11
0 branek
05.05. [ON018]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 19
0 branek
28.04. [ON014]
Sokol II.Prostějov - Bystřice p.H.
27 : 17
2 branek
21.04. [ON011]
Šumperk - Sokol II.Prostějov
11 : 26
1 branek
14.04. [ON009]
Sokol II.Prostějov - Uherské Hradiště
20 : 14
1 branek
30.03. [ON004]
Sokol HC Přerov - Sokol II.Prostějov
22 : 25
1 branek
24.03. [ON003]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
26 : 19
0 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
05.11. [skupina A025]
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
30 : 20
0 branek
29.10. [skupina A024]
Sokol II.Prostějov - Sokol HC Přerov
26 : 11
2 branek
23.10. [skupina A020]
Litovel - Sokol II.Prostějov
30 : 12
0 branek
08.10. [skupina A015]
Sokol II.Prostějov - STM Olomouc
30 : 26
0 branek
01.10. [skupina A010]
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
23 : 25
1 branek
17.09. [skupina A005]
Sokol II.Prostějov - Litovel
20 : 16
0 branek
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
video
online
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
34 : 30
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
19 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
10
8
1
1
223 : 187
17
2
Zlín "B"
10
8
0
2
231 : 187
16
3
Veselí n.M.
10
6
2
2
215 : 179
14
4
Holečkova
10
3
2
5
193 : 191
8
5
Zlín "A"
10
1
1
8
177 : 228
3
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
163 : 230
2
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
93
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
73
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
21
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
18
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
14
Veronika Holčíková
HC Zlín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.