Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Sára Korbařová
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
43
Starty
SL mladší žáci - skupina I.
03.06. [OU029]
Zlín "A" - Prostějov
30 : 12
2 branek
26.05. [OU026]
Prostějov - V. Bystřice
22 : 23
3 branek
20.05. [OU024]
Házená Uničov - Prostějov
25 : 16
2 branek
12.05. [OU019]
Prostějov - STM Olomouc
10 : 18
1 branek
05.05. [OU018]
Prostějov - Napajedla
15 : 11
1 branek
28.04. [OU014]
Prostějov - Zlín "A"
8 : 22
0 branek
21.04. [OU011]
V. Bystřice - Prostějov
28 : 14
1 branek
14.04. [OU009]
Prostějov - Házená Uničov
14 : 28
4 branek
31.03. [OU004]
STM Olomouc - Prostějov
17 : 12
1 branek
24.03. [OU003]
Napajedla - Prostějov
13 : 10
2 branek
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
13.11. [OG030]
Senice na Hané - Prostějov
3 : 35
1 branek
05.11. [OG025]
Prostějov - V. Bystřice
14 : 20
2 branek
29.10. [OG024]
Prostějov - Zlín "B"
21 : 7
3 branek
22.10. [OG020]
Kostelec na Hané - Prostějov
9 : 22
2 branek
15.10. [OG017]
Prostějov - Žeravice B
20 : 5
4 branek
08.10. [OG015]
Prostějov - Senice na Hané
32 : 0
2 branek
01.10. [OG010]
V. Bystřice - Prostějov
11 : 10
3 branek
25.09. [OG009]
Zlín "B" - Prostějov
8 : 23
3 branek
17.09. [OG005]
Prostějov - Kostelec na Hané
22 : 3
4 branek
10.09. [OG002]
Žeravice B - Prostějov
3 : 16
2 branek
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
video
online
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
34 : 30
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
19 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
10
8
1
1
223 : 187
17
2
Zlín "B"
10
8
0
2
231 : 187
16
3
Veselí n.M.
10
6
2
2
215 : 179
14
4
Holečkova
10
3
2
5
193 : 191
8
5
Zlín "A"
10
1
1
8
177 : 228
3
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
163 : 230
2
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
93
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
73
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
21
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
18
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
14
Veronika Holčíková
HC Zlín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.