Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Veronika Studená
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
22
Starty
Žákovská liga starších žaček
03.03. [AZ079]
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
10 : 17
0 branek
03.03. [AZ076]
J.Hradec - Zora Olomouc
11 : 18
0 branek
03.03. [AZ072]
Kobylisy II - Zora Olomouc
18 : 20
0 branek
03.03. [AZ069]
DHC-SVŠ Plzeň - Zora Olomouc
15 : 8
1 branek
03.03. [AZ067]
Zora Olomouc - Zlín "B"
8 : 9
0 branek
SL starší žačky - skupina I.
19.05. [OS024]
Zora Olomouc - Veselí n.M.
19 : 25
2 branek
13.05. [OS020]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
22 : 14
1 branek
30.04. [OS017]
Zora Olomouc - Holečkova
17 : 18
1 branek
28.04. [OS015]
Zora Olomouc - Zlín "A"
18 : 17
3 branek
02.04. [OS002]
Holečkova - Zora Olomouc
23 : 19
0 branek
31.03. [OS005]
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
11 : 22
1 branek
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
12.11. [OD030]
Holečkova - DHK Litovel
35 : 2
3 branek
29.10. [OD023]
Holečkova - Zlín "A"
13 : 27
2 branek
22.10. [OD021]
Žeravice - Holečkova
21 : 21
1 branek
16.10. [OD016]
DHK Uherské Hradiště - Holečkova
30 : 17
1 branek
09.10. [OD015]
DHK Litovel - Holečkova
13 : 41
1 branek
24.09. [OD008]
Zlín "A" - Holečkova
23 : 20
1 branek
17.09. [OD006]
Holečkova - Žeravice
20 : 15
3 branek
10.09. [OD001]
Holečkova - DHK Uherské Hradiště
16 : 15
1 branek
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Bystřice pod Hostýnem
21 : 10
video
online
Hranice - Zlín "A"
10 : 29
video
online
Luhačovice - U.Hradiště
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
10
10
0
0
221 : 69
20
2
Napajedla
10
7
1
2
164 : 129
15
3
Luhačovice
10
5
1
4
189 : 145
11
4
Bystřice pod Hostýnem
10
4
0
6
118 : 163
8
5
U.Hradiště
10
2
0
8
103 : 180
4
6
Hranice
10
1
0
9
114 : 223
2
Tabulka střelců
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
95
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
82
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
13
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
10
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Jirák
Slavia Fatra Napajedla
14
Jan Kubeša
TJ Cement Hranice
10
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.