Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Kristýna Vítková
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
26
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.04. [AZ125]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
2 branek
14.04. [AZ123]
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
0 branek
14.04. [AZ122]
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
1 branek
24.03. [AZ113]
Zlín "B" - Zora Olomouc
16 : 16
0 branek
24.03. [AZ110]
Zora Olomouc - Slavia
12 : 18
0 branek
24.03. [AZ105]
Zora Olomouc - Háje
15 : 18
0 branek
SL starší žačky - skupina I.
03.06. [OS030]
Zlín "A" - Zora Olomouc
19 : 17
4 branek
28.05. [OS025]
Zora Olomouc - Zlín "B"
19 : 20
3 branek
19.05. [OS024]
Zora Olomouc - Veselí n.M.
19 : 25
0 branek
13.05. [OS020]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
22 : 14
0 branek
30.04. [OS017]
Zora Olomouc - Holečkova
17 : 18
1 branek
28.04. [OS015]
Zora Olomouc - Zlín "A"
18 : 17
1 branek
22.04. [OS010]
Zlín "B" - Zora Olomouc
35 : 16
0 branek
15.04. [OS009]
Veselí n.M. - Zora Olomouc
29 : 13
1 branek
02.04. [OS002]
Holečkova - Zora Olomouc
23 : 19
3 branek
31.03. [OS005]
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
11 : 22
0 branek
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
12.11. [OD030]
Holečkova - DHK Litovel
35 : 2
2 branek
29.10. [OD023]
Holečkova - Zlín "A"
13 : 27
0 branek
22.10. [OD021]
Žeravice - Holečkova
21 : 21
4 branek
16.10. [OD016]
DHK Uherské Hradiště - Holečkova
30 : 17
0 branek
09.10. [OD015]
DHK Litovel - Holečkova
13 : 41
2 branek
24.09. [OD008]
Zlín "A" - Holečkova
23 : 20
0 branek
17.09. [OD006]
Holečkova - Žeravice
20 : 15
1 branek
10.09. [OD001]
Holečkova - DHK Uherské Hradiště
16 : 15
1 branek
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.