Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Lucie Ottová
Post
Mateřský klub
DHK Uherské Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
41
Počet branek
1
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.04. [AZ125]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
0 branek
14.04. [AZ124]
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
0 branek
14.04. [AZ121]
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
0 branek
25.03. [AZ103]
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
11 : 15
0 branek
25.03. [AZ100]
DHK Uherské Hradiště - Písek
15 : 15
0 branek
25.03. [AZ097]
H. Brod - DHK Uherské Hradiště
17 : 20
0 branek
25.03. [AZ095]
DHK Uherské Hradiště - Kobylisy II
17 : 18
0 branek
03.03. [AZ079]
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
10 : 17
0 branek
03.03. [AZ077]
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 9
0 branek
03.03. [AZ074]
DHK Uherské Hradiště - Kobylisy II
19 : 17
0 branek
03.03. [AZ070]
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
12 : 10
0 branek
03.03. [AZ065]
J.Hradec - DHK Uherské Hradiště
11 : 12
0 branek
11.02. [AZ064]
DHK Uherské Hradiště - Hlučín
18 : 14
0 branek
11.02. [AZ061]
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
18 : 15
0 branek
11.02. [AZ059]
DHK Uherské Hradiště - Slavia
15 : 14
0 branek
22.01. [AZ019]
Háje - DHK Uherské Hradiště
16 : 14
0 branek
22.01. [AZ016]
DHK Uherské Hradiště - Most
23 : 8
0 branek
22.01. [AZ013]
Písek - DHK Uherské Hradiště
25 : 18
0 branek
22.01. [AZ011]
DHK Uherské Hradiště - DHC Plzeň
19 : 4
0 branek
Finále Žákovské ligy starších žaček
03.06. [AZA015]
DHK Uherské Hradiště - Slavia
20 : 13
1 branek
03.06. [AZA012]
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
19 : 19
0 branek
02.06. [AZA009]
Kobylisy II - DHK Uherské Hradiště
20 : 18
0 branek
02.06. [AZA005]
Písek - DHK Uherské Hradiště
17 : 19
0 branek
02.06. [AZA003]
DHK Uherské Hradiště - Háje
18 : 11
0 branek
SL starší žačky - skupina I.
03.06. [OS028]
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
34 : 30
0 branek
23.05. [OS018]
Veselí n.M. - DHK Uherské Hradiště
22 : 22
0 branek
20.05. [OS023]
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
19 : 21
0 branek
13.05. [OS020]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
22 : 14
0 branek
07.05. [OS012]
Holečkova - DHK Uherské Hradiště
16 : 17
0 branek
06.05. [OS027]
DHK Uherské Hradiště - Holečkova
22 : 21
0 branek
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Zlín "B"
20 : 13
video
online
UP HSC Olomouc - Luhačovice
17 : 22
video
online
Bystřice pod Hostýnem - Kostelec na Hané
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
10
9
0
1
230 : 167
18
2
Žeravice
10
8
1
1
170 : 122
17
3
UP HSC Olomouc
10
4
1
5
150 : 167
9
4
Bystřice pod Hostýnem
10
4
0
6
146 : 141
8
5
Zlín "B"
10
4
0
6
126 : 149
6
6
Kostelec na Hané
10
0
0
10
85 : 161
0
Tabulka střelců
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
99
Radek Hromada
SK Žeravice
70
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
12
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
22
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
14
David Lefan
HC Zlín B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.