Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Kamila Kočí
Post
Mateřský klub
DHK Uherské Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
20
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.04. [AZ125]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
1 branek
14.04. [AZ124]
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
0 branek
14.04. [AZ121]
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
0 branek
11.02. [AZ064]
DHK Uherské Hradiště - Hlučín
18 : 14
0 branek
11.02. [AZ061]
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
18 : 15
0 branek
11.02. [AZ059]
DHK Uherské Hradiště - Slavia
15 : 14
0 branek
22.01. [AZ019]
Háje - DHK Uherské Hradiště
16 : 14
0 branek
22.01. [AZ016]
DHK Uherské Hradiště - Most
23 : 8
1 branek
22.01. [AZ013]
Písek - DHK Uherské Hradiště
25 : 18
0 branek
22.01. [AZ011]
DHK Uherské Hradiště - DHC Plzeň
19 : 4
0 branek
Finále Žákovské ligy starších žaček
03.06. [AZA015]
DHK Uherské Hradiště - Slavia
20 : 13
0 branek
03.06. [AZA012]
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
19 : 19
0 branek
02.06. [AZA009]
Kobylisy II - DHK Uherské Hradiště
20 : 18
0 branek
02.06. [AZA005]
Písek - DHK Uherské Hradiště
17 : 19
0 branek
02.06. [AZA003]
DHK Uherské Hradiště - Háje
18 : 11
0 branek
SL starší žačky - skupina I.
03.06. [OS028]
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
34 : 30
2 branek
20.05. [OS023]
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
19 : 21
0 branek
13.05. [OS020]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
22 : 14
0 branek
07.05. [OS012]
Holečkova - DHK Uherské Hradiště
16 : 17
0 branek
06.05. [OS027]
DHK Uherské Hradiště - Holečkova
22 : 21
3 branek
29.04. [OS013]
DHK Uherské Hradiště - Zlín "B"
20 : 18
0 branek
18.04. [OS008]
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
26 : 13
0 branek
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
13.11. [OD028]
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
22 : 21
0 branek
06.11. [OD025]
DHK Litovel - DHK Uherské Hradiště
12 : 32
2 branek
30.10. [OD022]
DHK Uherské Hradiště - Žeravice
28 : 20
1 branek
16.10. [OD016]
DHK Uherské Hradiště - Holečkova
30 : 17
2 branek
09.10. [OD013]
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
18 : 18
0 branek
02.10. [OD010]
DHK Uherské Hradiště - DHK Litovel
42 : 5
6 branek
28.09. [OD007]
Žeravice - DHK Uherské Hradiště
17 : 27
1 branek
10.09. [OD001]
Holečkova - DHK Uherské Hradiště
16 : 15
1 branek
Další
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 26
video
online
Zlín - Litovel
16 : 23
video
online
STM Olomouc - Hranice
32 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
10
8
1
1
303 : 215
17
2
STM Olomouc
10
7
1
2
237 : 202
15
3
Litovel
10
6
0
4
227 : 219
12
4
Hranice
10
4
0
6
260 : 255
8
5
V. Bystřice
10
3
0
7
184 : 232
6
6
Zlín
10
1
0
9
176 : 264
-2
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
110
Petr Vařeka
Tatran Litovel
86
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Vařeka
Tatran Litovel
14
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
6
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
28
Petr Němec
TJ STM Olomouc
24
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.