Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jaroslav Zahradníček
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
105
Starty
2.liga mladších dorostenců M
20.05. [AL131]
Zlín - Maloměřice
28 : 20
4 branek
13.05. [AL123]
DTJ Polanka - Zlín
17 : 24
6 branek
06.05. [AL118]
Zlín - Brno
24 : 34
3 branek
28.04. [AL112]
HK Ivančice - Zlín
39 : 24
3 branek
22.04. [AL105]
Zlín - Sokol Telnice
27 : 25
6 branek
14.04. [AL101]
Rožnov - Zlín
43 : 29
5 branek
25.03. [AL092]
Zlín - Velké Meziříčí
28 : 28
1 branek
10.03. [AL079]
V. Bystřice - Zlín
18 : 35
3 branek
03.03. [AL078]
Zlín - Napajedla
32 : 19
2 branek
16.10. [AL024]
Zlín - Prostějov
32 : 34
1 branek
09.10. [AL013]
Zlín - V. Bystřice
37 : 18
1 branek
02.10. [AL012]
Napajedla - Zlín
24 : 23
1 branek
25.09. [AL002]
Zlín - STM Olomouc
21 : 25
1 branek
Žákovská liga starších žáků
22.01. [AO078]
Zlín - Lovosice
11 : 20
1 branek
22.01. [AO076]
Jičín - Zlín
20 : 8
1 branek
22.01. [AO074]
Rožnov p/R - Zlín
16 : 13
1 branek
22.01. [AO072]
Zlín - Kopřivnice A
15 : 21
0 branek
10.12. [AO059]
Talent A - Zlín
21 : 9
0 branek
10.12. [AO055]
Zlín - Kutná Hora
18 : 8
4 branek
10.12. [AO053]
Zlín - Luhačovice
15 : 17
4 branek
10.12. [AO051]
Zlín - HK KP Brno
18 : 7
3 branek
10.12. [AO048]
STM Olomouc - Zlín
15 : 15
1 branek
SL starší žáci - skupina I.
03.06. [OM029]
Zlín - Litovel
16 : 23
3 branek
19.05. [OM022]
STM Olomouc - Zlín
25 : 19
2 branek
13.05. [OM021]
Zlín - V. Bystřice
29 : 19
10 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
13.11. [OC029]
Hranice - Zlín
22 : 32
13 branek
06.11. [OC026]
Zlín - Napajedla
26 : 21
3 branek
30.10. [OC024]
Bystřice p.H. - Zlín
11 : 26
5 branek
23.10. [OC019]
Zlín - Luhačovice
20 : 29
4 branek
08.10. [OC014]
Zlín - Hranice
23 : 27
3 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Bystřice pod Hostýnem
21 : 10
video
online
Hranice - Zlín "A"
10 : 29
video
online
Luhačovice - U.Hradiště
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
10
10
0
0
221 : 69
20
2
Napajedla
10
7
1
2
164 : 129
15
3
Luhačovice
10
5
1
4
189 : 145
11
4
Bystřice pod Hostýnem
10
4
0
6
118 : 163
8
5
U.Hradiště
10
2
0
8
103 : 180
4
6
Hranice
10
1
0
9
114 : 223
2
Tabulka střelců
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
95
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
82
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
13
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
10
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Jirák
Slavia Fatra Napajedla
14
Jan Kubeša
TJ Cement Hranice
10
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.