Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Kazík
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
37
Počet branek
188
Starty
2.liga mladších dorostenců M
20.05. [AL132]
Napajedla - STM Olomouc
22 : 24
4 branek
06.05. [AL119]
Napajedla - DTJ Polanka
23 : 31
5 branek
28.04. [AL111]
Brno - Napajedla
41 : 12
3 branek
22.04. [AL106]
Napajedla - HK Ivančice
27 : 33
4 branek
15.04. [AL100]
Sokol Telnice - Napajedla
30 : 31
7 branek
24.03. [AL093]
Napajedla - Rožnov
23 : 40
3 branek
17.03. [AL089]
Velké Meziříčí - Napajedla
37 : 22
1 branek
11.03. [AL080]
Napajedla - Prostějov
30 : 25
3 branek
25.02. [AL067]
V. Bystřice - Napajedla
17 : 28
6 branek
11.12. [AL066]
STM Olomouc - Napajedla
38 : 14
1 branek
04.12. [AL056]
Napajedla - Maloměřice
29 : 28
0 branek
12.11. [AL040]
HK Ivančice - Napajedla
34 : 13
1 branek
29.10. [AL034]
Napajedla - Sokol Telnice
36 : 43
5 branek
22.10. [AL027]
Rožnov - Napajedla
47 : 20
4 branek
16.10. [AL023]
Napajedla - Velké Meziříčí
20 : 30
1 branek
09.10. [AL014]
Prostějov - Napajedla
27 : 17
4 branek
02.10. [AL012]
Napajedla - Zlín
24 : 23
2 branek
25.09. [AL001]
Napajedla - V. Bystřice
21 : 25
1 branek
SL starší žáci - skupina II.
02.06. [ON028]
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
8 branek
27.05. [ON027]
Napajedla - Bystřice p.H.
30 : 13
13 branek
19.05. [ON023]
Šumperk - Napajedla
14 : 38
16 branek
07.05. [ON020]
Napajedla - Uherské Hradiště
30 : 19
8 branek
05.05. [ON018]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 19
5 branek
29.04. [ON013]
Napajedla - Sokol HC Přerov
20 : 21
3 branek
21.04. [ON012]
Bystřice p.H. - Napajedla
15 : 25
14 branek
15.04. [ON008]
Napajedla - Šumperk
29 : 12
5 branek
01.04. [ON005]
Uherské Hradiště - Napajedla
18 : 27
10 branek
24.03. [ON003]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
26 : 19
5 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
13.11. [OC030]
Napajedla - Bystřice p.H.
37 : 21
10 branek
06.11. [OC026]
Zlín - Napajedla
26 : 21
6 branek
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Zlín "B"
20 : 13
video
online
UP HSC Olomouc - Luhačovice
17 : 22
video
online
Bystřice pod Hostýnem - Kostelec na Hané
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
10
9
0
1
230 : 167
18
2
Žeravice
10
8
1
1
170 : 122
17
3
UP HSC Olomouc
10
4
1
5
150 : 167
9
4
Bystřice pod Hostýnem
10
4
0
6
146 : 141
8
5
Zlín "B"
10
4
0
6
126 : 149
6
6
Kostelec na Hané
10
0
0
10
85 : 161
0
Tabulka střelců
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
99
Radek Hromada
SK Žeravice
70
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
12
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
22
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
14
David Lefan
HC Zlín B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.