Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Antonín Vodička
Post
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
49
Starty
SL mladší žáci - skupina I.
02.06. [OU030]
V. Bystřice - Házená Uničov
28 : 22
0 branek
26.05. [OU026]
Prostějov - V. Bystřice
22 : 23
0 branek
19.05. [OU023]
V. Bystřice - Napajedla
32 : 13
2 branek
13.05. [OU021]
Zlín "A" - V. Bystřice
20 : 26
0 branek
29.04. [OU015]
Házená Uničov - V. Bystřice
15 : 16
0 branek
21.04. [OU011]
V. Bystřice - Prostějov
28 : 14
2 branek
31.03. [OU006]
V. Bystřice - Zlín "A"
19 : 11
0 branek
24.03. [OU001]
V. Bystřice - STM Olomouc
26 : 17
0 branek
SL mladší žáci - skupina III.
02.06. [OX030]
Velká Bystřice B - U.Hradiště
16 : 20
2 branek
27.05. [OX026]
Litovel - Velká Bystřice B
16 : 18
4 branek
19.05. [OX023]
Velká Bystřice B - Hranice
18 : 18
1 branek
13.05. [OX021]
Horka nad Moravou - Velká Bystřice B
28 : 18
5 branek
05.05. [OX016]
Žeravice B - Velká Bystřice B
16 : 11
3 branek
05.05. [OX036]
STM Olomouc B - Velká Bystřice B
12 : 28
5 branek
28.04. [OX015]
U.Hradiště - Velká Bystřice B
25 : 23
2 branek
21.04. [OX011]
Velká Bystřice B - Litovel
17 : 15
0 branek
15.04. [OX008]
Hranice - Velká Bystřice B
18 : 16
4 branek
31.03. [OX006]
Velká Bystřice B - Horka nad Moravou
16 : 25
0 branek
25.03. [OX031]
Velká Bystřice B - STM Olomouc B
34 : 9
2 branek
24.03. [OX001]
Velká Bystřice B - Žeravice B
22 : 9
1 branek
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
12.11. [OG028]
V. Bystřice - Kostelec na Hané
18 : 10
2 branek
05.11. [OG025]
Prostějov - V. Bystřice
14 : 20
3 branek
23.10. [OG019]
Zlín "B" - V. Bystřice
5 : 21
4 branek
15.10. [OG016]
V. Bystřice - Senice na Hané
25 : 7
3 branek
08.10. [OG013]
Kostelec na Hané - V. Bystřice
6 : 12
2 branek
01.10. [OG010]
V. Bystřice - Prostějov
11 : 10
0 branek
24.09. [OG007]
Žeravice B - V. Bystřice
6 : 24
0 branek
17.09. [OG004]
V. Bystřice - Zlín "B"
22 : 11
0 branek
11.09. [OG001]
Senice na Hané - V. Bystřice
1 : 35
2 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
10 : 0 k.
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 22
video
online
SKH Velká n.V. - Hodonín
12 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
9
0
1
280 : 142
18
2
Veselí n.M.
10
8
1
1
236 : 114
17
3
Zlín "B"
10
6
1
3
182 : 113
13
4
Hodonín
10
4
0
6
173 : 188
8
5
Kunovice
10
2
0
8
105 : 208
4
6
SKH Velká n.V.
10
0
0
10
94 : 305
0
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
69
Natálie Durčáková
DHK Zora Olomouc
69
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
16
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
7
Karolína Šaňková
HK Hodonín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Kummerová
DHK Zora Olomouc
18
Kristýna Koudelíková
SHK Kunovice
16
Kristýna Grebeníčková
SHK Kunovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.