Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jana Chlupová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
179
Starty
1.liga starších dorostenek
13.05. [AU132]
Slavia - Písek
31 : 23
3 branek
05.05. [AU122]
HC Plzeň - Slavia
24 : 23
4 branek
28.04. [AU119]
Slavia - S.Vršovice
31 : 14
5 branek
22.04. [AU111]
Zlín - Slavia
29 : 29
8 branek
01.04. [AU100]
Tatran Bohunice-Bánov - Slavia
19 : 30
5 branek
10.03. [AU089]
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 25
5 branek
26.02. [AU078]
Olomouc - Slavia
42 : 28
7 branek
04.12. [AU056]
Slavia - HC Plzeň
19 : 16
5 branek
19.11. [AU053]
S.Vršovice - Slavia
16 : 29
5 branek
13.11. [AU045]
Slavia - Zlín
21 : 22
1 branek
06.11. [AU040]
Poruba - Slavia
29 : 29
2 branek
15.10. [AU027]
H.Brod - Slavia
20 : 34
5 branek
09.10. [AU023]
Slavia - SVŠ Plzeň
23 : 21
1 branek
1.liga mladších dorostenek Č
11.05. [AW130]
Kobylisy - S.Vršovice
54 : 21
10 branek
08.05. [AW124]
HK Spartak Ústí n.L. - Kobylisy
21 : 40
10 branek
28.04. [AW117]
Kobylisy - Strakonice
29 : 28
8 branek
15.04. [AW104]
Kobylisy - H.Brod
34 : 22
8 branek
31.03. [AW102]
SVŠ Plzeň - Kobylisy
23 : 19
9 branek
18.03. [AW091]
Pardubice - Kobylisy
26 : 25
2 branek
12.03. [AW090]
Kobylisy - Háje
33 : 23
7 branek
29.02. [AW080]
Slavia - Kobylisy
26 : 24
6 branek
25.02. [AW077]
Kobylisy - Písek
26 : 27
3 branek
18.02. [AW069]
HC Plzeň - Kobylisy
21 : 20
6 branek
10.12. [AW064]
S.Vršovice - Kobylisy
25 : 46
3 branek
03.12. [AW058]
Kobylisy - HK Spartak Ústí n.L.
40 : 12
6 branek
13.11. [AW047]
Kobylisy - DHK Loko Liberec
34 : 12
6 branek
05.11. [AW038]
H.Brod - Kobylisy
30 : 29
5 branek
30.10. [AW036]
Kobylisy - SVŠ Plzeň
26 : 20
9 branek
16.10. [AW025]
Kobylisy - Pardubice
39 : 22
7 branek
13.10. [AW024]
Háje - Kobylisy
10 : 41
9 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - DHK Litovel
35 : 2
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
22 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
8
6
1
1
214 : 126
13
2
Zlín "A"
8
6
1
1
214 : 142
13
3
Holečkova
8
4
1
3
183 : 146
9
4
Žeravice
8
2
1
5
188 : 178
5
5
DHK Litovel
8
0
0
8
83 : 290
0
Tabulka střelců
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
82
Magda Kašpárková
SK Žeravice
72
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
17
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
16
Veronika Holčíková
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Oravcová
SK Žeravice
14
Magda Kašpárková
SK Žeravice
14
Voktorie Zavadilová
DHK Litovel
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.