Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Krajské školní ligy
Petr Vařeka
Post
Mateřský klub
Tatran Litovel
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
170
Starty
SL starší žáci - skupina I.
03.06. [OM029]
Zlín - Litovel
16 : 23
10 branek
27.05. [OM026]
Litovel - V. Bystřice
21 : 23
10 branek
20.05. [OM024]
Luhačovice - Litovel
34 : 25
9 branek
12.05. [OM019]
Litovel - STM Olomouc
20 : 30
7 branek
05.05. [OM018]
Litovel - Hranice
21 : 20
7 branek
28.04. [OM014]
Litovel - Zlín
26 : 12
8 branek
21.04. [OM011]
V. Bystřice - Litovel
13 : 15
6 branek
14.04. [OM009]
Litovel - Luhačovice
30 : 24
14 branek
31.03. [OM004]
STM Olomouc - Litovel
19 : 20
4 branek
25.03. [OM003]
Hranice - Litovel
28 : 26
11 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
12.11. [skupina A028]
V. Bystřice - Litovel
24 : 17
2 branek
05.11. [skupina A027]
Litovel - Šumperk
41 : 6
10 branek
30.10. [skupina A023]
STM Olomouc - Litovel
26 : 23
14 branek
23.10. [skupina A020]
Litovel - Sokol II.Prostějov
30 : 12
10 branek
16.10. [skupina A018]
Sokol HC Přerov - Litovel
6 : 34
11 branek
08.10. [skupina A013]
Litovel - V. Bystřice
18 : 16
7 branek
01.10. [skupina A012]
Šumperk - Litovel
11 : 26
8 branek
24.09. [skupina A008]
Litovel - STM Olomouc
23 : 29
7 branek
23.09. [skupina A003]
Litovel - Sokol HC Přerov
30 : 13
10 branek
17.09. [skupina A005]
Sokol II.Prostějov - Litovel
20 : 16
5 branek
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká n.V. - Hodonín
8 : 15
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
28 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
8
7
0
1
129 : 56
14
2
Velká n.V.
8
6
0
2
134 : 76
12
3
Hodonín
8
4
0
4
82 : 107
8
4
Zlín "B"
8
3
0
5
72 : 90
6
5
Kunovice
8
0
0
8
59 : 147
0
Tabulka střelců
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
48
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
30
Hana Lapšanská
SKH Velká n.V.
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
4
Kateřina Trýsková
SKH Velká n.V.
3
Michaela Plachá
HC Zlín B
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
6
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Eliška Bučková
HK Hodonín
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.