Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Vojtěch Kolář
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
113
Starty
2.liga starších dorostenců M
12.05. [AI121]
Olomouc - V. Bystřice
31 : 35
2 branek
06.05. [AI120]
Olomouc - Maloměřice
30 : 26
1 branek
29.04. [AI110]
Polanka - Olomouc
31 : 13
1 branek
22.04. [AI107]
Olomouc - SK Kuřim
45 : 18
2 branek
15.04. [AI099]
Přerov - Olomouc
25 : 25
1 branek
25.03. [AI094]
Olomouc - Vsetín
48 : 25
2 branek
17.03. [AI088]
Rožnov p/R - Olomouc
30 : 16
0 branek
10.03. [AI081]
Olomouc - Litovel
33 : 28
3 branek
03.03. [AI077]
Prostějov - Olomouc
31 : 29
1 branek
26.11. [AI054]
Maloměřice - Olomouc
29 : 35
0 branek
19.11. [AI044]
Olomouc - Polanka
27 : 27
1 branek
13.11. [AI041]
SK Kuřim - Olomouc
14 : 25
4 branek
29.10. [AI033]
Olomouc - Přerov
35 : 20
1 branek
15.10. [AI022]
Olomouc - Rožnov p/R
34 : 24
0 branek
01.10. [AI011]
Olomouc - Prostějov
25 : 24
0 branek
2.liga mladších dorostenců M
20.05. [AL132]
Napajedla - STM Olomouc
22 : 24
7 branek
13.05. [AL121]
STM Olomouc - V. Bystřice
33 : 14
4 branek
06.05. [AL120]
STM Olomouc - Maloměřice
32 : 28
3 branek
29.04. [AL110]
DTJ Polanka - STM Olomouc
27 : 19
8 branek
22.04. [AL107]
STM Olomouc - Brno
30 : 36
0 branek
14.04. [AL099]
HK Ivančice - STM Olomouc
25 : 26
4 branek
31.03. [AL094]
STM Olomouc - Sokol Telnice
39 : 33
4 branek
17.03. [AL088]
Rožnov - STM Olomouc
37 : 28
1 branek
10.03. [AL081]
STM Olomouc - Velké Meziříčí
26 : 26
5 branek
03.03. [AL077]
Prostějov - STM Olomouc
30 : 39
2 branek
25.02. [AL068]
STM Olomouc - Zlín
37 : 26
6 branek
11.12. [AL066]
STM Olomouc - Napajedla
38 : 14
6 branek
26.11. [AL054]
Maloměřice - STM Olomouc
26 : 38
6 branek
19.11. [AL044]
STM Olomouc - DTJ Polanka
22 : 19
3 branek
12.11. [AL041]
Brno - STM Olomouc
38 : 28
7 branek
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Kunovice - Zlín C
2 : 16
video
online
Žeravice - Otrokovice
14 : 25
video
online
Litovel - Zlín "B"
6 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Otrokovice
10
9
0
1
191 : 86
18
2
Zlín "B"
10
9
0
1
169 : 86
18
3
Zlín C
10
6
0
4
133 : 87
12
4
Žeravice
10
3
0
7
98 : 154
6
5
Kunovice
10
2
0
8
78 : 173
4
6
Litovel
10
1
0
9
73 : 156
2
Tabulka střelců
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
53
Michaela Majzlíková
TJ Jiskra Otrokovice
40
Natálie Herbočková
HC Zlín C
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
6
Adéla Velková
SK Žeravice
5
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
8
Sarah Opravilová
SHK Kunovice
6
Veronika Švecová
DHK Litovel
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.