Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Ondřej Suchánek
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
15
Starty
Žákovská liga starších žáků
21.01. [AO070]
Sokol II.Prostějov - Karviná A
6 : 40
0 branek
21.01. [AO068]
Ivančice - Sokol II.Prostějov
18 : 12
0 branek
21.01. [AO065]
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
17 : 16
0 branek
21.01. [AO063]
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
16 : 23
0 branek
11.12. [AO014]
Sokol II.Prostějov - Zubří A
17 : 29
2 branek
11.12. [AO010]
Liberec - Sokol II.Prostějov
11 : 12
0 branek
11.12. [AO008]
Sokol II.Prostějov - Jičín
14 : 21
0 branek
11.12. [AO004]
Strakonice A - Sokol II.Prostějov
27 : 6
0 branek
11.12. [AO002]
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
7 : 30
0 branek
SL starší žáci - skupina II.
02.06. [ON029]
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
2 branek
26.05. [ON026]
Sokol II.Prostějov - Šumperk
36 : 10
4 branek
19.05. [ON024]
Uherské Hradiště - Sokol II.Prostějov
17 : 30
1 branek
05.05. [ON018]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 19
0 branek
21.04. [ON011]
Šumperk - Sokol II.Prostějov
11 : 26
0 branek
14.04. [ON009]
Sokol II.Prostějov - Uherské Hradiště
20 : 14
1 branek
24.03. [ON003]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
26 : 19
1 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
12.11. [skupina A030]
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
28 : 21
0 branek
05.11. [skupina A025]
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
30 : 20
0 branek
29.10. [skupina A024]
Sokol II.Prostějov - Sokol HC Přerov
26 : 11
1 branek
15.10. [skupina A017]
Sokol II.Prostějov - Šumperk
32 : 10
0 branek
08.10. [skupina A015]
Sokol II.Prostějov - STM Olomouc
30 : 26
0 branek
01.10. [skupina A010]
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
23 : 25
2 branek
25.09. [skupina A009]
Sokol HC Přerov - Sokol II.Prostějov
16 : 25
0 branek
17.09. [skupina A005]
Sokol II.Prostějov - Litovel
20 : 16
0 branek
10.09. [skupina A002]
Šumperk - Sokol II.Prostějov
10 : 24
1 branek
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Zlín "B"
20 : 13
video
online
UP HSC Olomouc - Luhačovice
17 : 22
video
online
Bystřice pod Hostýnem - Kostelec na Hané
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
10
9
0
1
230 : 167
18
2
Žeravice
10
8
1
1
170 : 122
17
3
UP HSC Olomouc
10
4
1
5
150 : 167
9
4
Bystřice pod Hostýnem
10
4
0
6
146 : 141
8
5
Zlín "B"
10
4
0
6
126 : 149
6
6
Kostelec na Hané
10
0
0
10
85 : 161
0
Tabulka střelců
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
99
Radek Hromada
SK Žeravice
70
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
12
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
22
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
14
David Lefan
HC Zlín B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.