Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Krajské školní ligy
Jan Fiala
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
42
Počet branek
55
Starty
2.liga mladších dorostenců M
19.05. [AL130]
Prostějov - DTJ Polanka
32 : 33
0 branek
05.05. [AL117]
Prostějov - HK Ivančice
29 : 27
0 branek
29.04. [AL113]
Sokol Telnice - Prostějov
41 : 37
0 branek
21.04. [AL104]
Prostějov - Rožnov
42 : 45
0 branek
14.04. [AL102]
Velké Meziříčí - Prostějov
40 : 27
1 branek
17.03. [AL090]
Prostějov - Zlín
42 : 39
0 branek
03.03. [AL077]
Prostějov - STM Olomouc
30 : 39
0 branek
26.02. [AL069]
Maloměřice - Prostějov
26 : 38
1 branek
03.12. [AL058]
Prostějov - Brno
34 : 42
0 branek
26.11. [AL051]
HK Ivančice - Prostějov
54 : 26
0 branek
19.11. [AL047]
Prostějov - Sokol Telnice
51 : 29
0 branek
12.11. [AL038]
Rožnov - Prostějov
59 : 23
1 branek
29.10. [AL036]
Prostějov - Velké Meziříčí
33 : 28
0 branek
23.10. [AL025]
Prostějov - V. Bystřice
46 : 30
1 branek
09.10. [AL014]
Prostějov - Napajedla
27 : 17
0 branek
Žákovská liga starších žáků
21.01. [AO070]
Sokol II.Prostějov - Karviná A
6 : 40
1 branek
21.01. [AO068]
Ivančice - Sokol II.Prostějov
18 : 12
3 branek
21.01. [AO065]
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
17 : 16
1 branek
21.01. [AO063]
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
16 : 23
2 branek
11.12. [AO014]
Sokol II.Prostějov - Zubří A
17 : 29
1 branek
11.12. [AO010]
Liberec - Sokol II.Prostějov
11 : 12
1 branek
11.12. [AO008]
Sokol II.Prostějov - Jičín
14 : 21
1 branek
11.12. [AO004]
Strakonice A - Sokol II.Prostějov
27 : 6
1 branek
11.12. [AO002]
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
7 : 30
1 branek
SL starší žáci - skupina II.
26.05. [ON026]
Sokol II.Prostějov - Šumperk
36 : 10
2 branek
19.05. [ON024]
Uherské Hradiště - Sokol II.Prostějov
17 : 30
3 branek
12.05. [ON019]
Sokol II.Prostějov - Sokol HC Přerov
20 : 11
4 branek
05.05. [ON018]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 19
2 branek
28.04. [ON014]
Sokol II.Prostějov - Bystřice p.H.
27 : 17
4 branek
21.04. [ON011]
Šumperk - Sokol II.Prostějov
11 : 26
2 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká n.V. - Hodonín
8 : 15
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
28 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
8
7
0
1
129 : 56
14
2
Velká n.V.
8
6
0
2
134 : 76
12
3
Hodonín
8
4
0
4
82 : 107
8
4
Zlín "B"
8
3
0
5
72 : 90
6
5
Kunovice
8
0
0
8
59 : 147
0
Tabulka střelců
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
48
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
30
Hana Lapšanská
SKH Velká n.V.
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
4
Kateřina Trýsková
SKH Velká n.V.
3
Michaela Plachá
HC Zlín B
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
6
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Eliška Bučková
HK Hodonín
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.