Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Fiala
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
42
Počet branek
55
Starty
2.liga mladších dorostenců M
19.05. [AL130]
Prostějov - DTJ Polanka
32 : 33
0 branek
05.05. [AL117]
Prostějov - HK Ivančice
29 : 27
0 branek
29.04. [AL113]
Sokol Telnice - Prostějov
41 : 37
0 branek
21.04. [AL104]
Prostějov - Rožnov
42 : 45
0 branek
14.04. [AL102]
Velké Meziříčí - Prostějov
40 : 27
1 branek
17.03. [AL090]
Prostějov - Zlín
42 : 39
0 branek
03.03. [AL077]
Prostějov - STM Olomouc
30 : 39
0 branek
26.02. [AL069]
Maloměřice - Prostějov
26 : 38
1 branek
03.12. [AL058]
Prostějov - Brno
34 : 42
0 branek
26.11. [AL051]
HK Ivančice - Prostějov
54 : 26
0 branek
19.11. [AL047]
Prostějov - Sokol Telnice
51 : 29
0 branek
12.11. [AL038]
Rožnov - Prostějov
59 : 23
1 branek
29.10. [AL036]
Prostějov - Velké Meziříčí
33 : 28
0 branek
23.10. [AL025]
Prostějov - V. Bystřice
46 : 30
1 branek
09.10. [AL014]
Prostějov - Napajedla
27 : 17
0 branek
Žákovská liga starších žáků
21.01. [AO070]
Sokol II.Prostějov - Karviná A
6 : 40
1 branek
21.01. [AO068]
Ivančice - Sokol II.Prostějov
18 : 12
3 branek
21.01. [AO065]
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
17 : 16
1 branek
21.01. [AO063]
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
16 : 23
2 branek
11.12. [AO014]
Sokol II.Prostějov - Zubří A
17 : 29
1 branek
11.12. [AO010]
Liberec - Sokol II.Prostějov
11 : 12
1 branek
11.12. [AO008]
Sokol II.Prostějov - Jičín
14 : 21
1 branek
11.12. [AO004]
Strakonice A - Sokol II.Prostějov
27 : 6
1 branek
11.12. [AO002]
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
7 : 30
1 branek
SL starší žáci - skupina II.
26.05. [ON026]
Sokol II.Prostějov - Šumperk
36 : 10
2 branek
19.05. [ON024]
Uherské Hradiště - Sokol II.Prostějov
17 : 30
3 branek
12.05. [ON019]
Sokol II.Prostějov - Sokol HC Přerov
20 : 11
4 branek
05.05. [ON018]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 19
2 branek
28.04. [ON014]
Sokol II.Prostějov - Bystřice p.H.
27 : 17
4 branek
21.04. [ON011]
Šumperk - Sokol II.Prostějov
11 : 26
2 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - DHK Litovel
35 : 2
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
22 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
8
6
1
1
214 : 126
13
2
Zlín "A"
8
6
1
1
214 : 142
13
3
Holečkova
8
4
1
3
183 : 146
9
4
Žeravice
8
2
1
5
188 : 178
5
5
DHK Litovel
8
0
0
8
83 : 290
0
Tabulka střelců
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
82
Magda Kašpárková
SK Žeravice
72
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
17
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
16
Veronika Holčíková
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Oravcová
SK Žeravice
14
Magda Kašpárková
SK Žeravice
14
Voktorie Zavadilová
DHK Litovel
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.