Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Adam Říha
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
6
Starty
2.liga mladších dorostenců M
29.04. [AL113]
Sokol Telnice - Prostějov
41 : 37
0 branek
26.11. [AL051]
HK Ivančice - Prostějov
54 : 26
0 branek
Žákovská liga starších žáků
21.01. [AO070]
Sokol II.Prostějov - Karviná A
6 : 40
0 branek
21.01. [AO068]
Ivančice - Sokol II.Prostějov
18 : 12
0 branek
21.01. [AO065]
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
17 : 16
0 branek
21.01. [AO063]
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
16 : 23
0 branek
11.12. [AO014]
Sokol II.Prostějov - Zubří A
17 : 29
1 branek
11.12. [AO010]
Liberec - Sokol II.Prostějov
11 : 12
0 branek
11.12. [AO008]
Sokol II.Prostějov - Jičín
14 : 21
0 branek
11.12. [AO004]
Strakonice A - Sokol II.Prostějov
27 : 6
0 branek
11.12. [AO002]
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
7 : 30
0 branek
SL starší žáci - skupina II.
02.06. [ON029]
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
0 branek
26.05. [ON026]
Sokol II.Prostějov - Šumperk
36 : 10
0 branek
05.05. [ON018]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 19
0 branek
28.04. [ON014]
Sokol II.Prostějov - Bystřice p.H.
27 : 17
0 branek
24.03. [ON003]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
26 : 19
0 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
12.11. [skupina A030]
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
28 : 21
1 branek
23.10. [skupina A020]
Litovel - Sokol II.Prostějov
30 : 12
0 branek
15.10. [skupina A017]
Sokol II.Prostějov - Šumperk
32 : 10
3 branek
17.09. [skupina A005]
Sokol II.Prostějov - Litovel
20 : 16
1 branek
10.09. [skupina A002]
Šumperk - Sokol II.Prostějov
10 : 24
0 branek
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.