Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Adam Říha
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
6
Starty
2.liga mladších dorostenců M
29.04. [AL113]
Sokol Telnice - Prostějov
41 : 37
0 branek
26.11. [AL051]
HK Ivančice - Prostějov
54 : 26
0 branek
Žákovská liga starších žáků
21.01. [AO070]
Sokol II.Prostějov - Karviná A
6 : 40
0 branek
21.01. [AO068]
Ivančice - Sokol II.Prostějov
18 : 12
0 branek
21.01. [AO065]
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
17 : 16
0 branek
21.01. [AO063]
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
16 : 23
0 branek
11.12. [AO014]
Sokol II.Prostějov - Zubří A
17 : 29
1 branek
11.12. [AO010]
Liberec - Sokol II.Prostějov
11 : 12
0 branek
11.12. [AO008]
Sokol II.Prostějov - Jičín
14 : 21
0 branek
11.12. [AO004]
Strakonice A - Sokol II.Prostějov
27 : 6
0 branek
11.12. [AO002]
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
7 : 30
0 branek
SL starší žáci - skupina II.
02.06. [ON029]
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
0 branek
26.05. [ON026]
Sokol II.Prostějov - Šumperk
36 : 10
0 branek
05.05. [ON018]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 19
0 branek
28.04. [ON014]
Sokol II.Prostějov - Bystřice p.H.
27 : 17
0 branek
24.03. [ON003]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
26 : 19
0 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
12.11. [skupina A030]
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
28 : 21
1 branek
23.10. [skupina A020]
Litovel - Sokol II.Prostějov
30 : 12
0 branek
15.10. [skupina A017]
Sokol II.Prostějov - Šumperk
32 : 10
3 branek
17.09. [skupina A005]
Sokol II.Prostějov - Litovel
20 : 16
1 branek
10.09. [skupina A002]
Šumperk - Sokol II.Prostějov
10 : 24
0 branek
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Kunovice - Zlín C
2 : 16
video
online
Žeravice - Otrokovice
14 : 25
video
online
Litovel - Zlín "B"
6 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Otrokovice
10
9
0
1
191 : 86
18
2
Zlín "B"
10
9
0
1
169 : 86
18
3
Zlín C
10
6
0
4
133 : 87
12
4
Žeravice
10
3
0
7
98 : 154
6
5
Kunovice
10
2
0
8
78 : 173
4
6
Litovel
10
1
0
9
73 : 156
2
Tabulka střelců
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
53
Michaela Majzlíková
TJ Jiskra Otrokovice
40
Natálie Herbočková
HC Zlín C
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
6
Adéla Velková
SK Žeravice
5
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
8
Sarah Opravilová
SHK Kunovice
6
Veronika Švecová
DHK Litovel
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.