Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Nesvadba
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
46
Počet branek
69
Starty
2.liga mladších dorostenců M
19.05. [AL130]
Prostějov - DTJ Polanka
32 : 33
0 branek
12.05. [AL124]
Brno - Prostějov
47 : 27
3 branek
05.05. [AL117]
Prostějov - HK Ivančice
29 : 27
0 branek
29.04. [AL113]
Sokol Telnice - Prostějov
41 : 37
1 branek
21.04. [AL104]
Prostějov - Rožnov
42 : 45
1 branek
14.04. [AL102]
Velké Meziříčí - Prostějov
40 : 27
0 branek
24.03. [AL091]
V. Bystřice - Prostějov
23 : 36
1 branek
11.03. [AL080]
Napajedla - Prostějov
30 : 25
0 branek
03.03. [AL077]
Prostějov - STM Olomouc
30 : 39
0 branek
26.02. [AL069]
Maloměřice - Prostějov
26 : 38
0 branek
03.12. [AL058]
Prostějov - Brno
34 : 42
2 branek
26.11. [AL051]
HK Ivančice - Prostějov
54 : 26
6 branek
19.11. [AL047]
Prostějov - Sokol Telnice
51 : 29
1 branek
29.10. [AL036]
Prostějov - Velké Meziříčí
33 : 28
2 branek
23.10. [AL025]
Prostějov - V. Bystřice
46 : 30
2 branek
16.10. [AL024]
Zlín - Prostějov
32 : 34
0 branek
09.10. [AL014]
Prostějov - Napajedla
27 : 17
1 branek
01.10. [AL011]
STM Olomouc - Prostějov
29 : 36
0 branek
25.09. [AL003]
Prostějov - Maloměřice
33 : 25
1 branek
Žákovská liga starších žáků
21.01. [AO070]
Sokol II.Prostějov - Karviná A
6 : 40
1 branek
21.01. [AO068]
Ivančice - Sokol II.Prostějov
18 : 12
0 branek
21.01. [AO065]
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
17 : 16
0 branek
21.01. [AO063]
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
16 : 23
0 branek
11.12. [AO014]
Sokol II.Prostějov - Zubří A
17 : 29
0 branek
11.12. [AO010]
Liberec - Sokol II.Prostějov
11 : 12
3 branek
11.12. [AO008]
Sokol II.Prostějov - Jičín
14 : 21
0 branek
11.12. [AO004]
Strakonice A - Sokol II.Prostějov
27 : 6
1 branek
11.12. [AO002]
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
7 : 30
2 branek
SL starší žáci - skupina II.
02.06. [ON029]
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
1 branek
26.05. [ON026]
Sokol II.Prostějov - Šumperk
36 : 10
4 branek
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
video
online
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
34 : 30
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
19 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
10
8
1
1
223 : 187
17
2
Zlín "B"
10
8
0
2
231 : 187
16
3
Veselí n.M.
10
6
2
2
215 : 179
14
4
Holečkova
10
3
2
5
193 : 191
8
5
Zlín "A"
10
1
1
8
177 : 228
3
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
163 : 230
2
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
93
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
73
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
21
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
18
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
14
Veronika Holčíková
HC Zlín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.